Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

AK PARTİ SİMAV, TÜM ORGANLARIYLA 31 MART’A ODAKLANDI

Ana Sayfa » Simav Haberleri » AK PARTİ SİMAV, TÜM ORGANLARIYLA 31 MART’A ODAKLANDI
Paylaş
Tarih : 14 Aralık 2018 - 11:49

İktidar partisi AK Parti’nin Simav’daki tüm parti organları 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlere odaklandı.
AK Parti Simav İlçe Başkan Vekili Ecz. Ahmet Kulat’ın başkanlığında yönetim kurulu üyeleri yapılacak yerel seçimlerle ilgili yaptıkları tüm hazırlıkları tekrar gözden geçirirken, beldelerde yapılacak yerel seçimlere ilişkin çalışmaları da yürütüyor.
AK Parti Simav Gençlik Kolları üyeleri de düzenli olarak toplantılarını partinin ilçe merkezinde yaparak, şehir merkezi, köy ve kasabalarda sandıklara sahip çıkılması ve yapılacak çalışmalar konusunda görev dağılımlarını gerçekleştiriyor.
AK Parti Simav Kadın Kolları Başkanlığı da toplantılarını düzenli olarak gerçekleştiren parti organlarından birisi. AK Parti Simav Kadın Kolları Başkanı Av. Hicret Karaman Kaymak, yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarıyla düzenli olarak görüşerek, Simav’daki seçimin kaderinin yine kadınların belirleyeceğini öne sürüyor.
AK Parti’nin sadece seçim dönemlerinde değil her zamanki gibi seçimden sonra da halkla iç içe olduğunu hatırlatan başkan Kaymak, “Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız sözümüz her zamanki gibi özde ve gerçek olacak. Hep birlikte seçim gününe kadar Simav’da, beldelerimizde çalmadık kapı, kucaklaşmadık ev hanımı kalmayacak” ifadelerinde bulundu. *Haber: Şerif Erel

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KAZCIOĞLU OTOMOTİV’E BAKAN SELÇUK’TAN “TEŞEKKÜR BELGESİ”

24 Haziran Seçimlerinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Milli Eğitim Bakanı görevine getirilen Ziya Selçuk, Kütahya’ya

SÖMESTRİ REZERVASYONLARI EYNAL’I DOLDURDU

İç Ege’nin termal turizm merkezlerinden birisi olarak kabul edilen Simav Belediyesine bağlı Eynal Kaplıcalarında, sömestri tatili gelmeden

ŞEREF KOLEJİ ANASINIF ÖĞRENCİLERİNE ÇİFT YABANCI DİL

Günümüzün ve geleceğimizin olmazsa olmazlarından olan yabancı dil eğitiminin Şeref Koleji’nde tüm hızıyla devam ettiği bildirildi.