Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

ALİ KARAKAŞ FARKI

Ana Sayfa » Simav Haberleri » ALİ KARAKAŞ FARKI
Paylaş
Tarih : 10 Ocak 2019 - 12:25

Özel televizyonlarda seslendirdiği şarkı ve türkülerle, YouTube’de yayınlanan klipleriyle Simav’ın müzik dünyasında önemli bir yere sahip Ali Karakaş, şimdi de Eynal Kaplıcalarında termal turizmin konuklarını şarkılarıyla coşturuyor.
Eynal Kaplıcalarında Süleyman Gök adlı genç iş adamının çalıştırdığı Aqua Çay Bahçesinin kapalı bölümünde Bursa ve yakın çevresinden gelen 65, Kahramanmaraş’tan gelen 35 termal turizm konuğuna ud da kendisi, ritm sazda Cem Yağan, kemanda Ahmet Oğuz Karakaş, klavyede Yıldıray Aydın ve bateride Ozan Yeşilok ile birlikte Türk Sanat Müziğinin en güzel eserlerini seslendiren Ali Karakaş, konuklarından gelen istek şarkıların tamamını da seslendirdi.

Daha önce de Aqua Çay Bahçesinde istek üzerine sahneye çıktığını gazetemize anlatan udi müzisyen Karakaş, “Bu bir Ali Karakaş farkı. Simav’ımızı gerek özel televizyon kanallarında gerekse YouTubede yayınlanan kliplerimle tanıtırken, iç Ege’nin termal turizm merkezi Eynal Kaplıcalarımıza gelen konuklarımıza da unutulmaz bir gece yaşatarak Simav’ın, Eynal’ın tanıtımına katkı sağlamayı sürdürüyorum” dedi.
Saat 20.30’da başlayan programının gece 23.30’a kadar devam ettiğini de hatırlatan Karakaş, önümüzdeki günlerde Eynal’a rezervasyonlarına bağlı gelecek olan yeni konuklarımızı da şarkılarımla eğlendireceğim” şeklinde konuştu.  *Haber: Şerif Erel

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KAZCIOĞLU OTOMOTİV’E BAKAN SELÇUK’TAN “TEŞEKKÜR BELGESİ”

24 Haziran Seçimlerinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Milli Eğitim Bakanı görevine getirilen Ziya Selçuk, Kütahya’ya

SÖMESTRİ REZERVASYONLARI EYNAL’I DOLDURDU

İç Ege’nin termal turizm merkezlerinden birisi olarak kabul edilen Simav Belediyesine bağlı Eynal Kaplıcalarında, sömestri tatili gelmeden

ŞEREF KOLEJİ ANASINIF ÖĞRENCİLERİNE ÇİFT YABANCI DİL

Günümüzün ve geleceğimizin olmazsa olmazlarından olan yabancı dil eğitiminin Şeref Koleji’nde tüm hızıyla devam ettiği bildirildi.