DENİZBANK’TAN DÜNYA MUHTARLAR GÜNÜ’NE ÖZEL KAMPANYA

Ana Sayfa » Simav Haberleri » DENİZBANK’TAN DÜNYA MUHTARLAR GÜNÜ’NE ÖZEL KAMPANYA
Paylaş
Tarih : 21 Ekim 2020 - 12:06

Tarıma desteği milli mesele olarak gören ve yüzde 45 ile özel bankalar arasında en fazla pazar payına sahip olduğu açıklanan DenizBank, 19 Ekim Dünya Muhtarlar Günü dolayısıyla köy muhtarlarına yönelik kampanyalarını duyurdu. DenizBank, banka müşterisi olan muhtarlara özel % 1.39 faiz oranı ve 36 ay vade imkanı ile 60.000 TL’ye kadar Muhtarlar Günü Kredisi sunmayı sürdürüyor. Ayrıca Üretici Kart veya kredi talebi olan vatandaşları DenizBank’a yönlendiren muhtarlara da yönlendirdikleri her vatandaş için 150 TL nakit hediye ediyor.

Türkiye’nin her köşesine yaygın 750 şubesinin yaklaşık 367’sinde tarım bankacılığı hizmeti veren ve bunu tarıma özel 1,000 kişilik uzman ekiple gerçekleştiren DenizBank, Dünya Muhtarlar Günü vesilesiyle tarımsal üretime destek veren ve önderlik yapan muhtarlara yönelik özel kampanyayı hayata geçirdi.

Buna göre Banka, müşterisi olan muhtarlara özel % 1.39 faiz oranı ve 36 ay vade fırsatı ile 60.000 TL’ye kadar Muhtarlar Günü Kredisi sunarken, Üretici Kart veya kredi talebi olan vatandaşlarıı bankaya yönlendiren muhtarlarımıza da yönlendirdikleri her vatandaşımız için 150 TL nakit hediye ediyor.

“Gayemiz, muhtarlarımızın tüm ihtiyaçlarına etkili çözümler üretebilmek”

Bankanın muhtarlara özel sunduğu ürün ve hizmetlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank Simav Şube Müdürü Kenan Tahir UNCU  şöyle konuştu; “Tarım sektörünü en fazla destekleyen özel banka olarak üreticilerimiz ile kurduğumuz ilişkinin baş mimarları olan muhtarlarımız ile gönül birliğini büyütmek ve onlara her alanda destek olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

 Bu amaçla, kısa bir süre önce kutladığımız Dünya Muhtarlar Günü’ne özel avantajlı hizmet paketini hayata geçirdik. Tarımsal üretime önderlik yapan Muhtarlarımıza destek olmaktan mutluluk duyuyor, onların Dünya Muhtarlar Günü’nü DenizBank olarak bir kez daha kutluyoruz”.   

Türkiye’de bir ilk olan “Üretici Kart” hakkında…

  • Çiftçiler Üretici Kartları ile; Akaryakıt, gübre, yem, tohum gibi tarımsal alışverişlerini 17 bin üye işyerinde 5 aya varan vade ve %0 faiz avantajı ile yapabilir.
  • Üretici Kart ile ATM ve şubelerimizden 7/24 nakit çekim yapabilir.
  • Üretici Kart’a tanımlanan ek limit ile tarımsal yatırım, farklı ödeme ve nakit ihtiyaçları için; yılda 1 kez hasat zamanında ödeme yaparak 2 veya 3 hasat döneminde geri ödemeli taksitli kredi kullanabilir.
  • Geri ödemeler DenizBank’ın tüm tarım kredilerinde olduğu gibi ürünün hasat tarihinde yapılabilir.
  • Cep telefonu, elektrik, su ve doğalgaz faturalarını otomatik ödeme talimatı vererek ilave limit ile yılda 1 kez hasat döneminde ödeyebilir.
  • SGK/Bağkur ödemeleri için Üretici Kart’a otomatik ödeme talimatı vererek ilave limit ile 1 kez hasatta ödeme yapabilir.
  • Çiftçi Sağlığım Tamam ile anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden sağlık sigortasına sahip olabilir.
  • Üretici Kart Ödemelerini tüm DenizBank Şubeleri ile PTT merkez ve şubelerinden yapabilir.
  • Üretici Kart sahibi olmak için; DenizBank şubelerinden ve ATM’lerden Üretici Kart başvurusu yapılabilmektedir. Ayrıca cep telefonuna URETICI yazıp T.C. kimlik numarası ve bulunulan ilin plaka kodunu aralarında birer boşluk bırakıp 3280’e SMS gönderilerek de Üretici Kart başvurusu gerçekleştirilebiliyor. *Haber: Zekeriya Türkel
Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

SİMAV MÜFTLÜĞÜNÜN NİKÂH SALONU HİZMETE GİRDİ

Simav Müftülüğü Nikâh Salonu hizmete girdi. Simav ilçe Müftülüğü tarafından düzenlenen nikâh salonunda ilk nikâh merasimi Simav İlçe

AKDAĞ İLKOKULU’NA ULUSAL KALİTE ETİKETİ

Akdağ İlkokulu Müdürü Erkan Erden, ulusal kalite etiketi alarak Akdağ İlkokulu’nun farkını yine gösterdi.2019 yılında “Dışarıda

SAĞLIK TEMİZLİKLE GELİR

Koronavirüsle ülke olarak mücadele edilirken maske, sosyal mesafe kuralları yanı sıra istenen üçüncü şartın hijyen (temizlik) olduğu açıkça