Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

EFLATUN’A ŞİRİKÇİ ZİYARETİ

Ana Sayfa » Simav Haberleri » EFLATUN’A ŞİRİKÇİ ZİYARETİ
Paylaş
Tarih : 09 Ocak 2019 - 12:09

Simav İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Şirikçi, kendisine bağlı devlet okullarına ziyaretler gerçekleştirdiği gibi bağlı bulunduğu bakanlığına bağlı okullara da ziyaretler gerçekleştiriyor.
Bu ziyaretlerden birisini daha gerçekleştiren Şirikçi, “Çocuklar bir toplumda nasıl yetişirse bizim geleceğimiz öyle şekillenir” düşüncesiyle okul öncesi eğitim ve öğretim dünyamıza katılan Özel Eflatun Anaokulunun konuğu oldu.
Burada okulla ilgili yönetici ve öğretmenlerden bilgi alan Şirikçi, çift ana dilde eğitim veren Simav ve çevresinin ilk ve tek anaokulunda minik öğrencilerle de bir araya geldi.
Ziyaretle ilgili olarak gazetemize konuşan Özel Eflatun Anaokulu Müdürü Yağmur Özenci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Şirikçi’nin kurumlarına yaptığı ziyaretten mutluluk duyduklarını ifade ederek, “M.E.B onaylı günlük eğitim bültenlerimizin yanı sıra, İngilizce, bilgisayar, dans, tiyatro, satranç derslerimizle, güncel ve çağdaş eğitim metotlarımızla, kültürel ve sosyal gezilerimizle, kendini sürekli yenileyen, kaliteli, branşında uzman kadromuzla, pedagogumuz gözetiminde şehrimizin mühendis, doktor ve sanatkar adaylarını geleceğe hazırlıyoruz” ifadesinde bulundu. *Haber: K. Yalçın

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KAZCIOĞLU OTOMOTİV’E BAKAN SELÇUK’TAN “TEŞEKKÜR BELGESİ”

24 Haziran Seçimlerinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Milli Eğitim Bakanı görevine getirilen Ziya Selçuk, Kütahya’ya

SÖMESTRİ REZERVASYONLARI EYNAL’I DOLDURDU

İç Ege’nin termal turizm merkezlerinden birisi olarak kabul edilen Simav Belediyesine bağlı Eynal Kaplıcalarında, sömestri tatili gelmeden

ŞEREF KOLEJİ ANASINIF ÖĞRENCİLERİNE ÇİFT YABANCI DİL

Günümüzün ve geleceğimizin olmazsa olmazlarından olan yabancı dil eğitiminin Şeref Koleji’nde tüm hızıyla devam ettiği bildirildi.