Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

EĞİTİMCİLER ARASI FUTSAL TURNUVASI BAŞLADI

Ana Sayfa » Simav Haberleri » EĞİTİMCİLER ARASI FUTSAL TURNUVASI BAŞLADI
Paylaş
Tarih : 09 Ekim 2019 - 11:44

Simav Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Kupası Futsal Turnuvası düzenlendi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı 9 okulun katıldığı Futsal Turnuvası (salon futbolu) Dumlupınar Üniversitesinin Simav Dr. İbrahim Naci Eren Yerleşkesi içinde bulunan kapalı spor salonunda oynanıyor.
Simav Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Halil Aktay, “Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında 35 yaş üstü eğitimcilerimizi spora alıştıralım istedik. 20’şer dakikalık iki devreden oluşan müsabakalarda takımlar 5’er futbolcu ile temsil ediliyor. Bugün başlayan ve her gece 2 maçın oynanacağı turnuvamız 23 Ekim 2019 tarihinde final maçıyla sona erecek” dedi.
Turnuvanın ilk maçı Cumhuriyet Anadolu Lisesi ile Simav Anadolu Lisesi arasında oynandı ve maçı SimavAnadolu Lisesi3-2 kazandı. *Haber: Zekeriya Türkel

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

HASTANEYE KARDİYOLOG ATANDI

Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesinin en önemli uzman doktor eksikliklerinden birisi daha giderildi. AK Parti Simav İlçe Başkanı Ecz.

SİMAVLI MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Resmi Gazete’de 19 Ekim 2015’te yayımlanan genelgeyle 19 Ekim günlerinin “Muhtarlar Günü” olarak ilan edilmesinden sonra 2016

PROJE MAÇI ASKER SELAMIYLA SONA ERDİ

Mesleki ve teknik eğitim alanında Simav’ın en önemli eğitim ve öğretim merkezi olan Simav Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi SMTAL öğrencileri