Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

KAYMAKAM HALİM VE BAŞKAN ÖZKAN GAZETECİLERLE BULUŞTU

Ana Sayfa » Simav Haberleri » KAYMAKAM HALİM VE BAŞKAN ÖZKAN GAZETECİLERLE BULUŞTU
Paylaş
Tarih : 12 Ocak 2019 - 11:17

Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim ve Belediye Başkanı Süleyman Özkan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemiz genel yayın yönetmeni Mustafa Arıgümüş, Yazı İşleri Müdürü Zekeriya Türkel ve ilçedeki diğer gazetecilerle kahvaltıda buluştu.
Belediye Başkanı Süleyman Özkan’ın ev sahipliğinde Eynal Kaplıcalarında gerçekleşen buluşmada Gazeteciler Gününden çok ilçe meseleleri bir sohbet havasında ele alınırken Simav’da jeotermal alanda yaşanan sıkıntılar, doğalgaz, yerel seçimler, nüfus kaydı hareketleri, muhtarların günümüz sosyal hayatındaki yeri ve muhtarlık müessesesinin elde ettiği kazanımlar konuşulan konular arasında yer aldı.
Kaymakam Türker Çağatay Halim, “Gazetecilik mesleği kolay bir meslek değil. Kolay olsaydı birçok insan gazetecilik yapardı” derken Belediye Başkanı Süleyman Özkan da, gazetecilerin mesleklerini icra ederken zaman zaman güç durumlarla karşılaştıklarını, Simav Belediyesi olarak her zaman gazetecilere yardımcı olmanın gayretinde olduklarını ifade etti.
Belediye Başkan Yardımcısı Birol Sarmış ve Eynal Kaplıcaları İşletme Müdürü Cemil Baybuk’un da hazır bulunduğu buluşma, günün anısına fotoğraf çekimiyle son buldu. *Haber: Şerif Erel

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KAZCIOĞLU OTOMOTİV’E BAKAN SELÇUK’TAN “TEŞEKKÜR BELGESİ”

24 Haziran Seçimlerinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Milli Eğitim Bakanı görevine getirilen Ziya Selçuk, Kütahya’ya

SÖMESTRİ REZERVASYONLARI EYNAL’I DOLDURDU

İç Ege’nin termal turizm merkezlerinden birisi olarak kabul edilen Simav Belediyesine bağlı Eynal Kaplıcalarında, sömestri tatili gelmeden

ŞEREF KOLEJİ ANASINIF ÖĞRENCİLERİNE ÇİFT YABANCI DİL

Günümüzün ve geleceğimizin olmazsa olmazlarından olan yabancı dil eğitiminin Şeref Koleji’nde tüm hızıyla devam ettiği bildirildi.