REKTÖR KAVUNCU: KAZCIOĞULLARINDA “MEMLEKET TUTKUSU VAR”

Ana Sayfa » Simav Haberleri » REKTÖR KAVUNCU: KAZCIOĞULLARINDA “MEMLEKET TUTKUSU VAR”
Paylaş
Tarih : 15 Nisan 2019 - 12:22

Simav’ın otomotiv sektörü alanında en önemli üretim ve istihdam merkezi olan Kazcıoğlu Otomotiv’e Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, üniversitenin Genel Sekreteri Kutlu Önal ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte ziyaret ederken Simav Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdürü Öğretim Grevlisi Halil İsa Kuru ile okulun öğretim görevlileri de ziyarette yer aldı.
Kazcıoğlu Otomotiv Genel Müdürü Şeref Kazcıoğlu, İdari Genel Müdür Yardımcısı Şener Kazcıoğlu ve Teknik Genel Müdür Yardımcısı İsmet Kazcıoğlu’ndan tesislerde üretimi yapılan otomotiv ve iş makinelerine ait parçalar hakkında bilgiler alan Rektör Kavuncu, otomotiv sektörünün uzağında kalan Simav’da ilçe ve ülke ekonomisine, katkı sağlamanın Kazcıoğlu Ailesinde memleket tutkusu haline geldiğine dikkat çekti.
İlçede öne çıkan istihdam sorunu açısından da Kazcıoğlu Otomotiv’in önemli bir değer olduğuna vurgu yapan Rektör Kavuncu, tesislerle ilgili turu tamamladıktan sonra Kazcıoğlu Otomotiv Ziyaret Defteri’ne duygu ve düşüncelerini aktardı.
Kazcıoğlu Otomotiv Tesislerini Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi ve kendisine bağlı Simav Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu olarak ziyaret ettiklerini dile getiren Rektör Kavuncu, “Ekonomik kalkınma ve sanayi alanında yeni bir milli atılım içinde olan ülkemiz adına Simav’da bir kez daha Kazcıoğlu Otomotiv ile gurur duyduk. İşçisinden mühendisine ve yöneticilerine varıncaya kadar önemli başarılara imza atan, zorlukları aşan ve geleceğe umutla bakan Kazcıoğlu Otomotiv Ailesini kutluyor, ülkem ve üniversitem adına şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Rektör Kavuncu ve çalışma arkadaşlarına gerçekleştirdiği ziyaret için teşekkür eden Genel Müdür Şeref Kazcıoğlu, ziyaretin kendileri açısından önemli olduğunu ifade edip konuklarını uğurlarken günün anısına toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi. *Haber: Şerif Erel

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

NİKÂH TÖRENLERİNDE “YENİ DÖNEM” BAŞLADI

Simav Belediye Başkanı Av. Adil Biçer, vatandaşlardan gelen istekleri de dikkate alarak Nikâh Törenlerine yeni bir düzenleme getirdiklerini duyurdu.

DÜĞÜNE ÇELENK-ÇİÇEK GÖNDERMEK YERİNE SİMAV EĞİTİM VAKFINA BAĞIŞTA BULUNDULAR

2000 yılında kurularak o günden günümüze yüzlerce Simavlı üniversite öğrencisine eğitim bursu sunan Simav Eğitim Vakfı (SEV), Simav’ın

GIDA DENETİMLERİ SIKLAŞTI

Simav İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, bakanlığın başlattığı gıda seferberliği kapsamında denetimler gerçekleştirdi. Yapılan denetimler