Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SİMAV’IN “ÇALIŞAN GAZETECİLERİ”NE KUTLAMA

Ana Sayfa » Simav Haberleri » SİMAV’IN “ÇALIŞAN GAZETECİLERİ”NE KUTLAMA
Paylaş
Tarih : 10 Ocak 2019 - 12:24

Her yıl Ocak ayının 10.günü kutlanan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ilçenin tek günlük gazetesi olan Simav’ın Sesi Gazetesine yapılan kutlama ziyaretleri yanı sıra kutlama mesajları adeta yağdı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemize ilk kutlama ziyareti ‘Gönül Dostları’ olarak adlandırdığımız Demirciköy’ün dışarıya açılan penceresi Büfeterya’dan geldi. Ayşe-Hakkı Arslan çiftinin tebrik ziyaretinin ardından AK Parti Simav İlçe Başkanı Ahmet Kulat ve Başkan Yardımcısı Abdullah Emre Çetiner de gazetemiz bürosuna gelerek genel yayın yönetmeni Mustafa Arıgümüş ile Yazı İşleri Müdürü Zekeriya Türkel’e kutlamada bulundu.
Gazeteciliğin önemi, ilçe meseleleri ve yapılacak yerel seçimlere ilişkin kısa sohbetlerle devam eden görüşme sonunda AK Parti İlçe Başkanı Kulat, Simav’ın tek günlük gazetesi olarak üstlenilen görev ve tarafsızlık ilkesinin sürdürülmesi adına verilen mücadeleden dolayı Simav’ın Sesi çalışanlarını kutlayarak teşekkür etti. *Haber:

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KAZCIOĞLU OTOMOTİV’E BAKAN SELÇUK’TAN “TEŞEKKÜR BELGESİ”

24 Haziran Seçimlerinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Milli Eğitim Bakanı görevine getirilen Ziya Selçuk, Kütahya’ya

SÖMESTRİ REZERVASYONLARI EYNAL’I DOLDURDU

İç Ege’nin termal turizm merkezlerinden birisi olarak kabul edilen Simav Belediyesine bağlı Eynal Kaplıcalarında, sömestri tatili gelmeden

ŞEREF KOLEJİ ANASINIF ÖĞRENCİLERİNE ÇİFT YABANCI DİL

Günümüzün ve geleceğimizin olmazsa olmazlarından olan yabancı dil eğitiminin Şeref Koleji’nde tüm hızıyla devam ettiği bildirildi.