Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SİMAV’IN SESİ’NDEN BAŞKAN BİÇER’E KUTLAMA

Ana Sayfa » Simav Haberleri » SİMAV’IN SESİ’NDEN BAŞKAN BİÇER’E KUTLAMA
Paylaş
Tarih : 16 Nisan 2019 - 12:08

31 Mart Yerel Seçimlerinde Simav’da kullanılan 15 bin 675 geçerli oyun 6 bin 977’sini alarak AK Parti’den Simav Belediye Başkanı seçilen Av. Adil Biçer, 5 Nisan Cuma günü mazbatasını alarak hemen göreve başlamış ve Simav Belediyesiyle bağlı birimlerinde başlattığı çalışma takvim ve prensiplerini yürürlüğe koymuştu.
Bu çerçevede kendisini kutlama ziyareti için makamına gelen konuklarıyla da randevular çerçevesinde görüşen başkan Biçer, kendisini kutlama ziyaretine gelen Simav’ın Sesi Gazetesi sahibi Mehmet Adil Turgut’a; “Söz verdiğimiz gibi şeffaf bir şekilde istişare ederek hem şehrimize hem de halkımıza hizmet etmenin gayretindeyim” dedi.
Simav Belediyesi için tüm birimlerini içinde bulunduran bir yol haritasını belirleme gayretinde olduğunu, Belediye Meclis üyesi arkadaşları ve belediye birimlerinin yöneticileriyle birlikte gidecekleri hizmet yolunu aydınlatmaya çalıştıklarını ifade eden Biçer, “Her şey çok güzel olacak. Biraz sabır ederek, birimlerimizin ve personellerimizin performansını artırarak, tasarruf tedbirleri uygulayarak halkımızın istek ve beklentilerini hayata geçireceğiz.
Bunları yaparken de değerli halkımızın, STK’ların görüş ve düşüncelerini de alarak ortak akılla hareket edeceğiz. İstişare etmeden hiçbir şeye adım atmayacağız” dedi.
Gazetemiz sahibi ve gazeteci Turgut’a, ‘mazeret üretmek için gelmedik’ diyerek sözlerini sürdüren Biçer, “Her şeyi yapabilir ya da olumsuzluklar sıralayabiliriz. Ama halkımız bize bu belediyeyi yönetmemizi, yönetirken adaletli ve elbette adil olmamızı istedi. Bunları başarmak benim ve arkadaşlarım için zor değil. Ama taşın altına herkes elini koyarsa benim yüküm hafifleyecektir. İşte burada Simav’ın tek yerel gazetesi Simav’ın Sesi ve çalışanlarına da büyük iş düşüyor. Her zamanki gibi abartısız, bilgi kirliliği oluşturmayan yayınlarınızı sürdürerek, halkımızın gözü, kulağı hatta yapıcı dili olursanız göreceksiniz zorlukları aşmak hiç de zor olmayacaktır. Bu konuda gazetenizin zaten var olan ve sürdürdüğü yayın tarzı bizlere de güç vermektedir. Bu nedenle sizlere ayrıca teşekkür ederim” dedi.
Simav’ın Sesi Gazetesi sahibi Mehmet Adil Turgut da başkan Biçer’i yeniden kutlayıp başarı dilerken, “Şehrimizin adını taşıyan bu gazete ve biz çalışanları olarak her zaman ve her yerde Simav ve halkımız için yapacağınız her çalışmada sizlerin yayınızda olacaktır” ifadesinde bulundu. *Haber: Şerif Erel

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BİÇERDÖVERLER DENETLENECEK

Simav Tarım ve Orman İlçe Müdürü Murat Tokdemir, Simav sınırları içinde çiftçiler tarafından ekimi yapılan tarla bitkilerine (arpa, buğday,

ORGANİZE SERA BÖLGESİ OLUŞUMUNDA ÇİTGÖL VE NAŞA AYRILIĞI

Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman’ın Simav ziyaretinde Eynal Kaplıcalarında yapılan Kütahya-Simav Organize Jeotermal Sera Bölgesi Toplantısında

TÜRKİYE’NİN ŞİFALI SULAR ADRESİNDE EYNAL VE ÇİTGÖL DE VAR

Sağlık Bakanlığı, Türkiye kaplıcalarının şifa özelikleri, sularının niteliği ve kaplıca tesislerindeki tedavi birimlerinin yer aldığı,