Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

ÜLKÜ OCAKLARI BİNASI YENİLENDİ

Ana Sayfa » Simav Haberleri » ÜLKÜ OCAKLARI BİNASI YENİLENDİ
Paylaş
Tarih : 14 Ocak 2019 - 12:07

Simav Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Derneği binası yenilendi.
Ülkü Ocakları ilçe Başkanı Eray Efe’nin Belediye Başkan Aday Adayı için istifasından sonra göreve gelen eğitimci Mustafa Köse dernek binasını yeniledi.
Dernek binasında ülkücü şehitler Hüseyin Gürlekli Okuma Salonu, Mehmet Türkavcı orta Öğretim Odası, Fırat Yılmaz Çakıroğlu Üniversite Odası, Abdullah Buğra Koçlar Seminer Salonu, Yönetim Kurulu Odası ve toplantı odası yer alıyor.
Yaklaşık 1 aydır kapalı bulunan Simav Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Derneğiyenilendikten sonra dualarla hizmete başladı.
Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Köse, “1 ay önce ocakta bir tadilata girişelim istedik. Ocağın her yerini şartlar ölçüsünde yeniledik. Çok şükür yeniden ocağımızı faaliyete geçiriyoruz. Ocağı faaliyete geçmesi sizin eseriniz. Sağ olun bizi hiç yalnız bırakmadınız. Maddi ve manevi her zaman yanımızda oldunuz. Sizlerin varlığı bize her zaman güç vermiştir güç vermeye devam edecektir. Ocak bizim kutsalımız. Kutlu dergâhımız. Sıkıntılı günlerde de Ocakta güzel günlerde de ocakta bir araya geldik. Ocağın çayı bir başka olur. Dolayısıyla kutlu dergâhımızı daha güzel hale getirelim istedik. En herkese teşekkür ediyorum. Ocağımız hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Daha sonra hocalar tarafından okundan Kur’an-ı kerim tilaveti ve dualarla Simav Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Derneği faaliyetine başladı.
Simav Ülkü Ocağı binasında düzenlenen etkinliğe Milliyetçi Hareket Partisi Simav İlçe Başkanı Nedim Demir, MHP Belediye Başkanı Aday Adayı Eray Efe, çok sayıda dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı. *Haber: K. Yalçın

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BİÇERDÖVERLER DENETLENECEK

Simav Tarım ve Orman İlçe Müdürü Murat Tokdemir, Simav sınırları içinde çiftçiler tarafından ekimi yapılan tarla bitkilerine (arpa, buğday,

ORGANİZE SERA BÖLGESİ OLUŞUMUNDA ÇİTGÖL VE NAŞA AYRILIĞI

Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman’ın Simav ziyaretinde Eynal Kaplıcalarında yapılan Kütahya-Simav Organize Jeotermal Sera Bölgesi Toplantısında

TÜRKİYE’NİN ŞİFALI SULAR ADRESİNDE EYNAL VE ÇİTGÖL DE VAR

Sağlık Bakanlığı, Türkiye kaplıcalarının şifa özelikleri, sularının niteliği ve kaplıca tesislerindeki tedavi birimlerinin yer aldığı,