Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

ÜLKÜ OCAKLARI BİNASI YENİLENDİ

Ana Sayfa » Simav Haberleri » ÜLKÜ OCAKLARI BİNASI YENİLENDİ
Paylaş
Tarih : 14 Ocak 2019 - 12:07

Simav Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Derneği binası yenilendi.
Ülkü Ocakları ilçe Başkanı Eray Efe’nin Belediye Başkan Aday Adayı için istifasından sonra göreve gelen eğitimci Mustafa Köse dernek binasını yeniledi.
Dernek binasında ülkücü şehitler Hüseyin Gürlekli Okuma Salonu, Mehmet Türkavcı orta Öğretim Odası, Fırat Yılmaz Çakıroğlu Üniversite Odası, Abdullah Buğra Koçlar Seminer Salonu, Yönetim Kurulu Odası ve toplantı odası yer alıyor.
Yaklaşık 1 aydır kapalı bulunan Simav Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Derneğiyenilendikten sonra dualarla hizmete başladı.
Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Köse, “1 ay önce ocakta bir tadilata girişelim istedik. Ocağın her yerini şartlar ölçüsünde yeniledik. Çok şükür yeniden ocağımızı faaliyete geçiriyoruz. Ocağı faaliyete geçmesi sizin eseriniz. Sağ olun bizi hiç yalnız bırakmadınız. Maddi ve manevi her zaman yanımızda oldunuz. Sizlerin varlığı bize her zaman güç vermiştir güç vermeye devam edecektir. Ocak bizim kutsalımız. Kutlu dergâhımız. Sıkıntılı günlerde de Ocakta güzel günlerde de ocakta bir araya geldik. Ocağın çayı bir başka olur. Dolayısıyla kutlu dergâhımızı daha güzel hale getirelim istedik. En herkese teşekkür ediyorum. Ocağımız hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Daha sonra hocalar tarafından okundan Kur’an-ı kerim tilaveti ve dualarla Simav Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Derneği faaliyetine başladı.
Simav Ülkü Ocağı binasında düzenlenen etkinliğe Milliyetçi Hareket Partisi Simav İlçe Başkanı Nedim Demir, MHP Belediye Başkanı Aday Adayı Eray Efe, çok sayıda dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı. *Haber: K. Yalçın

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

PARTİLERİN MİTİNG GÜNLERİ BELİRLENDİ

Simav İlçe Seçim Kurulu, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlere ilişkin seçime katılacak siyasi partilerin yapacakları toplu

BAHAR TEMİZLİĞİNDE “YİĞİTLER”

Uzun süren kış mevsiminin ardından başlayan bahar mevsimi en çok ev hanımlarını sevindirirken, onların gözlerinde büyüttüğü halı, kilim,

TEKNOLOJİ FAKÜLTESİNDE KALİTE KONTROL KURULU TOPLANDI

Simav Teknoloji Fakültesi’nde Kalite kontrol kurulu toplantısı düzenlendi.Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Muammer Gavas başkanlığında