2 CADDEDE İNCELEME

Ana Sayfa » Simav Haberleri » 2 CADDEDE İNCELEME
Paylaş
Tarih : 26 Ağustos 2021 - 13:58

Simav Belediyesi, ihalesini gerçekleştirdiği ve yapımı devam eden ‘Prestijli Cadde’ çalışmalarında güzergâhın trafik akışının en yoğun olduğu bölümde incelemede bulundu.

Belediye Başkanı Adil Biçer başta olmak üzere Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sönmez, Fen İşleri Müdürlüğü teknik ekibi ve ihaleyi alan firma yetkililerinin katıldığı incelemede Hisarardı Camisi önünden başlayıp Cumhuriyet Caddesiyle kesişen bölümle, bu noktadan sonra Cumhuriyet Meydanına kadar devam eden bölümde kaldırım çalışmaları mercek altına alındı.

Kaldırım genişliği ile yol genişliğinin projede olması gerektiği gibi yapılacağını hatırlatan Belediye Başkanı Biçer, cadde esnaflarıyla da görüşerek çalışmalar hakkında bilgi verdi, onlardan gelen soruları yanıtladı. (Şerif Erel)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA
ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA

Hatay’ın Antakya ilçesinde, Motivasyon otobüsü, Bozhöyük İlk ve Ortaokulu’nda Türk ve Suriyeli öğrencileri koltuklarında ağırladı.

LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI
LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI

Simav Eynal Kaplıcaları Restoranında 28 yıl aralıksız aşçılık yaparak emekliye ayrılan Ünal Baybuk, yakın çevresinin ısrarları ile

ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU
ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Simav Özel Şeref Koleji Deneme Sınavında Türkiye Birinciliği elde etti. Başarıya imza atan öğrencisi Ahmet Bera Kırmacıyı ise başarı