AK PARTİ’DE İFTARLI ADAY TANITIMI

Ana Sayfa » Simav Haberleri » AK PARTİ’DE İFTARLI ADAY TANITIMI
Paylaş
Tarih : 31 Mayıs 2018 - 12:33

AK Parti Simav İlçe Teşkilatı, 24 Haziran 2018’de yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27’nci dönem
milletvekili genel seçimleri için iftar ve milletvekili aday tanıtım toplantısı düzenledi.

Eynal Kaplıcaları Firuze Konferans Salonunda düzenlenen iftar ve milletvekili aday tanıtım toplantısına Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti İlçe Başkanı Avukat Adil Biçer, Milletvekili Adayları Ahmet Tan, İshak Gazel, Çeyda Çetin Erenler, Mustafa Özbey, hemşerimiz Mehmet Kaymaz, AK Parti İlçe Yönetim Kurlu, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve partililer katıldı.
Eski Garaj Yeni Camii İmam Hatibi İbrahim Değmen’in Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar programının açılış konuşmasını AK Parti Simav İlçe Başkanı Avukat Adil Biçer yaptı.
İLÇE BAŞKANI BİÇER, “SEÇİME DÜNDEN HAZIRIZ”
Ramazanı Şerif ayının ve seçim çalışmalarının hayırlara vesile olmasını cenabı Allah’tan niyaz ederek konuşmasına başlayan Biçer, “Partimizin kuruluşundan bu yana Simav ilçe teşkilatı geçirmiş olduğu bir çok seçimi büyük bir başarı ve zaferle atlatmıştır ve oy oranını sürekli olarak arttırmış ve bugünlere kadar gelmiştir. Bundaki en büyük etken Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hak dava için bitmez tükenmez gayreti hatta bizlerden fazla olan çalışması inancı ve Simav İlçe Teşkilatının birlik ve beraberliğidir. Bugün bu iftar programı da yine Simav İlçe Teşkilatının birlik ve beraberliği bir yansımasıdır. 24 Haziran seçimlerinin şimdiden Simav’ımıza, Kütahya’mıza Türkiye’mize ve tüm İslam Âlemine hayırlara vesile olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. 24 Haziran seçimleri bize göre bir seçim olmaktan çıkmış durumda.
Büyük, güçlü ve bağımsız Türkiye mücadelesinde bir dönüm noktasını oluşturmaktadır. Bu sebeptendir ki üzerinde çok büyük bir anlam yüklüdür ve bizler teşkilat mensupları olarak çalınmadık kapı, sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakamayız ve bırakmak gibi bir lüksümüzde yok. Zaten şimdiye kadar Simav ilçe Teşkilatı hiç durmadan, birlik ve beraberliğini hiç bozmadan bu durumu muhafaza etmek suretiyle, yarın seçim varmışçasına çalışmakta idi. Yaptığımız bir takım programlar ve ortamlarda da yarın seçim olsa Simav İlçe Teşkilatı seçimlere hazır diyorduk. Rabbim 24 Haziran’da önümüzde çok önemli milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı olmak üzere bir seçim koydu. Simav ilçe Teşkilatı gerek şimdi gerekse dünden önümüzdeki seçimlere hazırdır. Bizler bu gayret ve özveri içerisindeyiz. Bizlerden gayret, sizlerden dua zafer inşallah Allah’tan olacaktır. Daha önceden Kütahya’nın 6 Milletvekili kontenjanı var iken önce 4’e düştü şimdi tekrar 5’e yükseldi. Milletvekili Adaylarımız birbirinden değerli 5 güzide insan. Bugün sizlere milletvekillerimiz kendilerini tanıtacaklar. Milletvekilimiz Simav’dan olmadığı dönemde başta İl Başkanımız teşekkür ediyorum. Mevcut vekillerimiz bir dönem öncesi vekillerimiz her türlü iş ile alakadar oldular. Bundan sonra da bizlere yardımcı olacaklarına ben canı gönülden inanıyorum. Fakat az önce ki söylediğim önemlere binaen Simav’ımız için Kütahya’mız Türkiye’miz ve gönül coğrafyamız için ben sizlerden daha az istirahat, daha az Uyku ve daha çok çalışmak istiyorum. Neden? Çünkü birbirinden değerli milletvekili adaylarımızı 24 Haziran’da Türkiye Millet Meclisine göndermek için. İnşallah gayret bizden dua sizden 24 Haziran’da zafer Allah’tan olacaktır” dedi.
BAŞKAN ÖZKAN, “SİMAV BU SEÇİMDE YALNIZ KALMAYACAKTIR”
Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, “Bu akşam Simav’da mutlu bir günü yaşıyoruz. 24 Haziran’da seçilecek olan 5 Milletvekilimizin tanıtım programındayız. Genel Merkezimizin değerlendirmesi ile Kütahya’mızda 4 olan milletvekili sayımız 5’e yükseldi bundan dolayı çok mutluyuz. Tabi sürpriz bir milletvekili listesi çıktı. Bunu herkes kabul etsin. Sürpriz bir liste oldu. Ama çokta sevinçliyim. 5’te olsa Simav’dan genç bir kardeşimiz milletvekili sıralamasına girdi. İnşallah biz 6 sıfırlar yaptık isek, 5-1’leri yaptıysak 3-1’den sonra 4-0’ları yaptıysak şimdide 5-0’ı Allah’ın izniyle sizlerle yapacağız Mehmet kardeşimizi bu yola bu davaya ortak edeceğiz. Simav Belediyesi olarak şahsım olarak kardeşimizin Ankara’ya gitmesi için ne lazım gelirse yapacağız, canla başla yürüyeceğiz ona yardım edeceğiz Allah yolunu açık etsin. Ben bu genç kardeşimizi, ailesini bu cesaretinden dolayı tebrik ediyorum yolu ve bahtı açık olsun diyorum. İlçemize partimize, devletimize hayırlı hizmetler yapmak nasip etsin diyorum. Daha önce yapılan hizmetlerden dolayı sayın Ahmet Tan vekilime Şükrü Nazlı vekilime, İshak Gazel vekilime diğer vekillerimize hizmetlerinde dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah bu seçimde Simav yalnız kalmayacaktır” diye konuştu.
MİLLETVEKİLİ ADAYI KAYMAZ; “SİMAV’IN EVLADIYIM”
Milletvekili adayı Mehmet Kaymaz, “Öncelikle kendimi tanıtmak gerektiğini düşünmüyorum. Burada hepimiz bir aileyiz. Herkes beni tanır. Simav’ın evladıyız. 1991 doğumluyum. 27 yaşındayım. Ben bunu kendim için bir artı olarak görüyorum. Çünkü yaşımın vermiş olduğu dinçlik, yaşımızın vermiş olduğu dinamizm ile inşallah Simav’ımız için elimizde gelen tüm çabayı göstereceğimize inanıyorum. Biz bu vesile ile çok değerli bir aileyi, milletvekili abilerimizin çalışmalarımızda yer almış olduk. Genel Merkezimizin büyüklerimizin takdiridir. Sıralamada yerimizi aldık. Fakat ben buradan bir kez daha kendilerine teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Kesinlikle beni yadırgamadılar bir abi, abla, kardeş, baba gibi yakın davrandılar. Yani ben buradan Allah razı olsun diyorum. Çok teşekkür ediyorum. 27 yaşındayım dedim. Evet, ben kendime güveniyorum. Ben Simav’a güveniyorum. Ben vicdan sahibi, ben insaf sahibi, ben başaracağına inanan, gençliğin gücüyle başarılı olabilecek bir delikanlıyım. Osmanlı torunuyum Simav’ın evladıyım. Önümüzde 24 Haziran seçimlerimiz var. Biz seçim sürecine gayet alışkınız. 16 yıldır ülkemizin uğraştığı, bizimle uğraştıkları konular belli. Tek tek saymak gerekmiyor. Herkes konulara vakıf durumdadır. FETÖ, PKK, 17-25 Aralık operasyonları, 15 Temmuz operasyonları en son 24 Haziran seçimleri sürecinde de döviz operasyonları ile bizi yıldırmaya çalışıyorlar. Fakat 24 Haziran’daki sandıkta vereceğimiz ders onların bizi yıkamayacağı, göstereceğimiz bir ders olacaktır. Biz teşkilattan gelen bir kardeşiniz evladınız olarak kapı kapı gezerek sıkılmadık el, çalınmadık kapı, dokunulmadık gönül bırakmayacağımıza inanıyorum. Şöyle örnek vermek istiyorum. Peygamber efendimiz ne tür zorluklardan geçmiştir ama hiçbir zaman yılmamıştır usanmamıştır. Her zaman şunu söylemiştir. ‘Ya rab bilmiyorlardı. Bilselerdi yapmazlardı’ onlarda bilmiyorlar. Bizim elimizi itseler de elimizi uzatacağız. Kapıları yüzümüze kapatsalar da kapıları çalacağız. Bizi hoş görmeseler de biz gönüllerini alacağız” diye konuştu.
ÖZBEY, “MEHMET’İ ALMADAN GİTMEYECEĞİZ”
Kütahya’nın ikinci genç milletvekili adayı Mustafa Özbey ise kürsüye gelerek; “Ben Mustafa Özbey. Ziraat Mühendisiyim. Bu salondaki birçok kişi ile çalışma imkânım oldu. Değerli Mehmet Yağcı başkanım ile Hüseyin Güner başkanımla aynı dönemlerde bizde gençlik kolları başkanıyken birlikte çalıştık. 4 Yıl, 2 dönem kadar gençlik kolları İl Başkanlığı görevini sürdürdüm. Daha sonra Genel Merkez gençlik kolları başkan yardımcılığı görevini yaklaşık 3 yıl sureyle, sivil toplum başkanlığı görevini yürüttüm. Bu son dönemde de büyüklerimizin teveccühü ile aday gösterildik. Mehmet kardeşim çok güzel konuştu. Çok güzel iyi bir kardeşimiz. Gençlik Kolları teşkilatındandır. Şu an Simav’dan adayınızdır. Allah ondan razı olsun.
Önceki dönemindeki abilerinin söylediğini ben bir kez daha buradan söylemek istiyorum. Rabbim nasip ederse niyetimiz odur ki Mehmet’i almadan Kütahya’dan gitmeyeceğiz inşallah. Buradan Simav teşkilatı başta olmak üzere Mehmet kardeşime şöyle seslenmek istiyorum, üstadın deyimiyle ‘Tohum saç bitmez ise toprak utansın, hedefe varmayan mızrak utansın. Hey gidi küheylan uçmana bak sen çatlarsan doğuran kısrak utansın’” dedi.
ERENLER; “MEHMET KARDEŞİMİZLE BİRLİKTE 5-0 YAPACAĞIZ”
Ak Parti Kütahya’nın kadınlar açısından tanınmış yüzü, eski Kadın Kolları İl Başkanı Ceyda Çetin Erenler ise, “27. Dönem milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri 24 Haziran’da gerçekleşecek seçimlerimizin en güçlü, en başarılı şekilde geçmesini ve hayırla vesile olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. 1975 Kütahya doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilini ve üniversite tahsilini Kütahya’da tamamladım. Kütahya’dan çıkmak istemeyen, Kütahya sevdalısı bir kardeşinizim. Hatta eşim Konyalı. Ben Kütahya’dan çıkarsam yaşayamam diyerek eşimin de Kütahya gelmesine ikna ettim. Rabbim bu yolda da hizmet etmeyi nasip etsin. Yine Kütahya için. Bütün 13 ilçemizde hizmet etmeyi nasip etsin diyorum inşallah. 2001’de başlayan Ak Parti sevdamız 2012 yılında aktif olarak siyasete katılmamız ile aktif olarak devam etti. Makine mühendisiyim. Eşimle birlikte 2012’ye kadar doğal gaz plan ve taahhüt işleri yapmaktaydık. 2012’den sonra Aktif siyasetebaşladıktan sonra imza mühendisi olarak hizmet etmemeye sadece ismimi kullanmaya devam ediyorum. Siyaset gerçekten vakit alan, mesai harcanması gereken bir yer. 2012 başladım 2017 yılında ilk İl Kadın Kolları Başkanı olarak ilk dönem 2015 yılına kadar il Kadın Kolları Başkanlığını yürüttüm. 2015 yılında milletvekilliği aday adaylığı sebebi ile kongreyle görevimi teslim etmiştim. 2015 Genel Merkez Kadın Kolları Kongresi ile Genel Merkez MKYK yedek üyeliğine seçildim. Orada bir dönem komisyon görevlerimiz devam ettikten sonra 2016’da İl Kadın Kolları Başkanının şehir değişikliği yapması sebebiyle tekrar görev nasip oldu. Bugüne kadar da İl Kadın Kolları Başkanlığını görevimi gururla, elimden geldiğince hizmet etmeye devam ettik. Bu dönemde de Milletvekilliği adaylığını nasip oldu. İnşallah bunda da diğer görevlerimde olduğu gibi layığıyla yapmayı rabbimde niyaz ediyorum. Allah hakkıyla yapmayı nasip etsin. En güçlü şekilde, Mehmet kardeşimizi alarak 5-0 olarak beşimiz bir yerde olarak inşallah Ankara’ya gitmeyi rabbim nasip etsin. Cumhurbaşkanımızın kadına verdiği değer bir başka. 1985’li yıllarda Refah Partisi döneminde kadınların siyasette olması gerekliliğinden başlayarak 85’li yıllardan itibaren kadınları siyasete kazandıran, ‘kadınlar siyasetin öznesidir’ diyen Cumhurbaşkanının yolunda, arkasında yol almaktan her zaman gurur duyduk. Bugünde onun verdiği değerle inşallah bu görevleri yapmaya çalışıyoruz. Şu anda Genel Türkiye anlamında bir rekor kırıldı. Türkiye genelinde 126 kadın adayımız var. Bununda 110 kadarı teşkilatın içinden. Teşkilatın kadınlara verdiği önem, Genç arkadaşlarımıza verdiği önemi hep birlikte görüyoruz ve gurur duyuyoruz. Bundan sonra inşallah seçildikten sonra da Simav’ımız ile Tavşanlı’mız ile Gediz’imiz ile Domaniç ile hiçbir ilçemizi birbirinden ayırmadan 13 ilçemizde günümüzü gecemize katarak. Gece demeden gündüz demeden çalışacağımıza söz veriyoruz. Perşembe günü yine Simav’da sizlerle birlikteyim” dedi.
GAZEL; “SİMAV SEVGİMİZ KATLANARAK ARTIYOR”
AK Parti Milletvekili ve Milletvekili Adayı olan İshak Gazel, “Simav’ın benim gözümde hep ayrı bir yeri olmuştur. Bundan sonrada olmaya devam edecek. Burada görev yapan ilçe başkanlarımızın tamamı iyi insanlardı. Ben İl Başkanı iken burada Mehmet Yağcı abimiz ilçe başkanıydı. Çok iyi bir diyaloğumuz vardı. Sonra Hüseyin Güner ilçe başkanı oldu. Aynı güzelliği, aynı hassasiyeti Hüseyin Güner başkanım ile yaşadık. Sonra Adil Biçer meslektaşım başkan oldu. Başkan olmadan öncede zaten çok saygı duyduğum kendisini sevdiğim bir meslektaşımdı. Simav’a da güzel hizmetler yapıyor. Simav sevgimizi bir kat daha bu anlamda arttırdı. Mevcut Kadın kolları başkanımızın babası ile güzel bir muhabbetimiz vardı Allah rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun. Bu vesileyle Simav Teşkilatında görev yapmış tüm rahmetli mensuplarımızı rahmetle anıyoruz. Bu seçim sürecinde Mehmet ile tanıştık. Mehmet gerçekten çok efendi, ahlaklı edepli, dürüst ve Simav’ı çok güzel temsil edebilecek bir karaktere sahip kardeşimiz ve Simav sevgimiz katlanarak artmaya devam etti. İnşallah bu seçimde de Simav’ın büyük bir desteğini kazanarak, AK Partinin kurulduğu günden bugüne aldığı almış olduğumuz oyların en yükseğini alarak inşallah güzel bir seçim dönemi geçireceğiz ve 5 milletvekilin hepsini alarak Meclisimizde Kütahya’yı en güzel şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.
TAN, “24 HAZİRAN SEÇİMLERİ ÇOK ÖNEMLİ”
Gediz kökenli ve İshak Gazel gibi hem milletvekili hem de partisinin birinci sıra milletvekili adayı olan Ahmet Tan, “Mübalağa kaçmasın ama Allah için Simav’ı seviyoruz. Bunu içimden gelen tüm samimiyet ile ifade ediyorum. Sizin bize göstermiş olduğunuz özen imtina, sevgi Mehmet kardeşimizde tebessüm etmiş. Simav’ın güzelliğini Mehmet kardeşimizde yaşıyoruz. Bundan önceki seçimlerde Ahmet Tan’ı almadan gitmeyeceğiz diyorlardı. Rabbim nasip etti. İnşallah bizde Mehmet kardeşimiz için aynı sözleri söylüyoruz. Mehmet kardeşimizi almadan gitmemeye niyetliyiz. Bizler Simav’ın nezdinde Mehmet kardeşimizi sevdik. İnşallah bu Simav’da bu evladına sahip çıkacaktır. Simav bundan önceki seçimlerde de davasına sahip çıkan bir ilçemiz. Şu anda gerçekten bu zaman kadar Simav’dan alınmış oyların daha fazlasını geleceğini ümit ediyorum düşünüyorum ve dua ediyorum. Bugün teravihe yetişemeyeceğiz herhalde. Daha il başkanımızda konuşacak gidecek olanlar var mı bilemiyorum. 24 Haziran seçimleri gerçekten önemli bir seçim. Cumhurbaşkanlığı hükümet modelinin uygulandığı bir seçim olacak. 16 Nisan’da geçen sene biz bunun referandumunu yapmıştık. Bu seçimde de hayat geçireceğiz. İnşallah cumhurbaşkanımızı cumhurbaşkanı olarak seçip meclisi de güçlü olarak seçip meclis ile Türkiye’nin artık Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini tescillememiz gerekiyor. 1950’li yıllarda çok partili döneme geçtikten sonraki süreçte rahmetli Menderesi darbe ile indirdiler. Ondan sonraki süreçte muhtıralar ile geçen bir süreç vardı. Özal’ında nasıl vefat ettiği muamma bizim için. O da siyaset sahnesinden bir şekilde çekilmek zorunda kaldı. Daha sonra Necmettin Erbakan hocamızı da 28 Şubat sürecinden sonra alaşağı ettiler. 2001 yılında kurulan Ak Parti ile de bu üç mümtaz şahsiyeti makamlarından mevkilerinden seçilmiş oldukları görevlerinden indirmek istedikleri gibi uğraştılar ama çok şükür bugüne kadar Muvaffak olamadılar. 2005 yılında e muhtıra ile karşımıza çıktılar. Askeri vesayetin o ifadeleri bizim kulaklarımızda çınlar. Karşı deklarasyon ile biz milletin seçtiği hükümetiz ve Milet’ten başka yerden de talimat almayız diye karşı bu darbecilere karşı net bir tavır konuldu. Onlar bu e muhtırayı çektiler bizler o dönemde köylerimize, şehirlerimize yollar, köprüler, barajlar yaptık. Arkasından parti kapatma davası açtılar bunu da savurduk. Bu sırada farklı hizmetler ile halkımızın karşısında idik. Onun arkasından gezi olayları, mit tırları, 17-25 Aralık ve arkasından 15 Temmuz. Bunların her biri halkın seçmiş olduğu kıymetli cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı alaşağı etmek için kurulan hepsi birer engeldi, prangaydı, zincirdi. Önce milletimizin sonra rabbimizin rızası ile bu engellerin hepsi teker teker aşıldı. Bugünden sonrada hiç yeise kapılmayın. Allah bizimle. Allah milletle. Bundan sonra bize yardımcı olacak. Bir tek belki şartı var Oda biz bir olursak. Biz davamıza sahip çıkarsak, biz istikametimizi bozmak isek biz hak yoluna yürür isek Allah’ın inayeti, yardımı üzerimizden eksik olmaz. Gönül coğrafyamızın lideri Recep Tayyip Erdoğan’dır. Allah ondan razı olsun. Allah onun başını ağrıtmasın. Allah ona uzun ömürler versin” dedi.
İL BAŞKANI ÇETİNBAŞ, “YİNE BAŞARACAĞIZ”
Gecenin son konuşmacısı AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş oldu.
Simav’da Her şey için teşekkür ederek konuşmasına başlayan Ali Çetinbaş, “Ben bu gecenin 8.konuşmacısıyım. Ben şimdi ne kadar konuşayım. Ahmet abi Teraviye gidecekseniz gidemezsiniz herhalde il başkanımızda konuşacak dedi. Bende çıkınca teraviye gidecekseniz konuşmayayım diyecektim onu düşünürken ezan okundu. Sahura kadar işimiz kalmadı. Böyle bir siyasi toplantıda konuşmalar uzayınca insanların işleri de var. Bitmeden bu salon gibi yavaş yavaş her konuşmacıdan sonra birkaç kişi gidiyor. Bir salonda siyasetçi konuşurken bir bakmış salonda bir kişi kalmış. Ona diyor ki size çok teşekkür ederim. Efendim nezaketle konuşmamın başlamasını beklediniz diyor oda cevap veriyor yoo seni beklemedim senden sonraki yarışmacı benim… Ailemizin içindeyiz. 2009 yılından beri Simav’a gelip giderim 4 yıldır il Başkanı olarak gidip geliyorum bu coğrafya iri cüz seli insanlar gördüm. Aklına geleni kızdığında hemen söyleyiveren, kafasının arkasında sırtında bir hesap taşımayan dik duruşlu adamlar gördüm ama şunu gördüm hepsinin yüreği sıcacıktı. Bu akşam milletvekili arkadaşlarımız ile bizlere yine böyle kendi ailemizin içinde gördüğümüz sizlerle bizi top yekûn bir aile olarak gördüğümüz bir akşamı yaşadık. İlçe Başkanıma, Belediye Başkanıma, Milletvekili adayımıza yürekten şükranlarını sunuyorum. Bugün gerçekleştirdiğimiz neticesi itibari 27. Dönem milletvekili adaylarını tanıttığımız bir toplantı değildir. Bugün hep birlikte bu mübarek gecenin bu saatine kadar ayrılmadan bire arada tutan ve burada birbirimize söz verme. Bugün burada gerçekleştirdiğimiz liderimiz genel başkanımız cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın istikametindeyiz. Çünkü onun istikameti rızayı ilahi istikametidir. Biz bunu sayın cumhurbaşkanımızın önceki hallerinden bilir ve buna göre hareket ederiz dememiz bir araya gelmiş halidir. Ben bunu böyle düşünüp siyasi anlayışımızı doğru bir şekilde ortaya koyup birlikte olduğumuzdan duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek isterim. Ben inanıyorum. Kıymetli Simavlı hemşerilerim. Yapacağınıza inanıyorum. Başaracağımıza inanıyorum. Önce ben inanacağım. Sonra ilçe Başkanlarım inanacak. Sonra belediye Meclis üyeleri inanacak, İl Genel Meclisi üyeleri inanacak sonra belediye başkanlarımız inanacak sonra teşkilatımız top yekün inanacak sonra bu inancımızı azizimle, büyük bir şevkle sahaya yansıyacak ve hiçbir endişe taşımadan 26 Haziran gecesi Mehmet Kaymaz Kardeşimi buradan hep birlikte dualarla Türkiye Büyük Millet Meclisine göndereceğiz” dedi.
Konuşmalardan sonra Ak Parti Kütahya Milletvekili adayları kürsüye gelerek toplu olarak partileri selamlayarak günün anısına fotoğraf çektirdi.*Haber: K. Yalçın

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

RİSKLİ ÇALIŞMA ENERJİ KESİLMEDEN YAPILDI
RİSKLİ ÇALIŞMA ENERJİ KESİLMEDEN YAPILDI

Demirci- Simav ve Simav-Gediz elektrik enerji hatları uzman ekipler tarafından enerji kesilmeden başarıyla yapıldı. Konu hakkında açıklamada

EV HANIMLARI MESLEK ÖĞRENİYOR
EV HANIMLARI MESLEK ÖĞRENİYOR

Hayat şartlarının her geçen gün ağırlaştığı ülkemizde ev hanımlarının meslek öğrenerek ev ekonomisine katkı sağlama hedefleri Simav’da

JANDARMADAN BAŞARILI OPERASYON
JANDARMADAN BAŞARILI OPERASYON

Simav’da esrar kullanmak ve tarihi eser kaçaklığı yapmak sucundan iki kişi gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre, Simav İlçe Jandarma