BAŞKAN BİÇER’DEN MEZUN OLDUĞU SİMAV ANADOLU İHL’YE ZİYARET

Ana Sayfa » Simav Haberleri » BAŞKAN BİÇER’DEN MEZUN OLDUĞU SİMAV ANADOLU İHL’YE ZİYARET
Paylaş
Tarih : 01 Ekim 2021 - 13:57

Simav Belediyesinin geçmişten günümüze birçok konuda destek verdiği Simav Anadolu İmam Hatip Lisesinin Beyce Köy’deki kampusuna Belediye Başkanı Adil Biçer ve AK Parti Simav heyeti pandemi kuralları çerçevesinde ziyarette bulundu.

6 Eylül tarihinde başlayan 2021-2022 eğitim ve öğretim dönemi için başarı dileğinde bulunan

ve bu okulun mezunlarından birisi olan Simav Belediye Başkanı Adil Biçer’in, AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, AK Parti Simav İlçe Başkanı Ahmet Kulat, partinin ilçe Kadın Kolları Başkanı Hicret Karaman Kaymak,  Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Can, AK Parti Simav’ın bazı yönetim kurulu üyeleri, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleriyle birlikte gerçekleştirdiği ziyarette kampus alanı içinde inşa edilen İmam Hatip Lisesi Tatbikat Camisinde de inceleme gerçekleştirildi.

Simav Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Dursun Gülseren’in diğer yönetici arkadaşlarıyla birlikte karşıladığı konuklarıyla okul gezisi çerçevesinde kısa bir süre öğretmenler odasında bir araya gelerek eğitim ve öğretime ilişkin karşılıklı görüş alışverişi gerçekleştirildi. Simav Anadolu İmam Hatip Lisesi gezisi, sınıflarında ziyaret edilen öğrencilere başarı dileğinde bulunulmasının ardından sona erdi. (Kemal Yalçın)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KAYMAKAM ARSLANKÖYLÜ; “MUHTARLARIMIZI HER ZAMAN YANIMIZDA GÖRMEK İSTERİZ”
KAYMAKAM ARSLANKÖYLÜ; “MUHTARLARIMIZI HER ZAMAN YANIMIZDA GÖRMEK İSTERİZ”

2015 yılından bu yana 7.si kutlanan Muhtarlar Günü, Simav Kaymakamlığınca muhtarlar onuruna verilen öğle yemeği ile taçlandırıldı. 19

JEOTERMAL İHBARNAMELERİ SMS İLE GELECEK
JEOTERMAL İHBARNAMELERİ SMS İLE GELECEK

Simav Belediyesi tarafından aylık ısınma ve sıcak su kullanımına ilişkin abonelere gönderilen fatura ödeme ihbarnamelerinin önümüzdeki

SİMAV’IN YÖRESEL ÜRÜNLERİ YÖREX’DE TANITILIYOR
SİMAV’IN YÖRESEL ÜRÜNLERİ YÖREX’DE TANITILIYOR

Türkiye’nin yöresel ürünlerinin tanıtıldığı Yörex Yöresel Ürünler Fuarı ANFAŞ Antalya Fuar Merkezi’nde açıldı. Antalya