BAŞKAN ÖZKAN, AÇTIĞI SPOR OKULUNDA FORMA DAĞITTI

Ana Sayfa » Simav Haberleri » BAŞKAN ÖZKAN, AÇTIĞI SPOR OKULUNDA FORMA DAĞITTI
Paylaş
Tarih : 17 Temmuz 2017 - 14:22

Simav Belediyesi, Yaz Spor Okulları’nda futbol, voleybol, atletizm, jimnastik, basketbol ve masa tenisi branşlarında kurs gören yaklaşık 550 öğrenciye forma dağıttı.
Akbaldır Stadyumu’ndaki sentetik çim saha da gerçekleşen dağıtım törenine, verdiği talimatla Simav Belediyesi Yaz Spor Okulu’nu açtıran Belediye Başkanı Süleyman Özkan, Belediye Başkan Yardımcısı Birol Sarmış, Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Sapmaz, Zabıta Müdürü Selahattin Demirel, Yaz Spor Okulu branş antrenörleri Özgür Uslu, Şerif Başyiğit, Ahmet Örçün, İsmail Gökçe, Yusuf Tanyeli, Oğuzhan Sakin, Yıldıray Kaya, Göksel Kılıç, Ali Örenç, Recep Can, Remzi Ahmak, Mustafa Madan, Çetin Aysu, yaz spor okulu öğrencileri ve öğrenci velileri katıldı.
Yaz Spor Okulları’nın her yıl düzenlendiğini böylece, çocukların kötü alışkanlıklardan uzak durarak zamanını en iyi şekilde değerlendirdiğini kaydeden Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, “Simav belediyesi olarak her yıl geleneksel düzenlediğimiz yaz spor okulları gençleri, çocukları ve spor yapan herkesi kötü alışkanlıklardan uzak tutuyor.Bu okullar; geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın sağlıklı yetişmesi için son derece önemlidir” dedi.
Formalar dağıtıldıktan sonra günün anısına fotoğraf çekimi ile tören sona erdi. *Haber: Şerif Erel

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KAYMAKAM ARSLANKÖYLÜ; “MUHTARLARIMIZI HER ZAMAN YANIMIZDA GÖRMEK İSTERİZ”
KAYMAKAM ARSLANKÖYLÜ; “MUHTARLARIMIZI HER ZAMAN YANIMIZDA GÖRMEK İSTERİZ”

2015 yılından bu yana 7.si kutlanan Muhtarlar Günü, Simav Kaymakamlığınca muhtarlar onuruna verilen öğle yemeği ile taçlandırıldı. 19

JEOTERMAL İHBARNAMELERİ SMS İLE GELECEK
JEOTERMAL İHBARNAMELERİ SMS İLE GELECEK

Simav Belediyesi tarafından aylık ısınma ve sıcak su kullanımına ilişkin abonelere gönderilen fatura ödeme ihbarnamelerinin önümüzdeki

SİMAV’IN YÖRESEL ÜRÜNLERİ YÖREX’DE TANITILIYOR
SİMAV’IN YÖRESEL ÜRÜNLERİ YÖREX’DE TANITILIYOR

Türkiye’nin yöresel ürünlerinin tanıtıldığı Yörex Yöresel Ürünler Fuarı ANFAŞ Antalya Fuar Merkezi’nde açıldı. Antalya