BAŞKAN ÖZKAN’DAN İLKOKUL BİRİNCİ SINIFLARA ZİYARET

Ana Sayfa » Simav Haberleri » BAŞKAN ÖZKAN’DAN İLKOKUL BİRİNCİ SINIFLARA ZİYARET
Paylaş
Tarih : 28 Eylül 2017 - 12:29

2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde ilk kez okullu olan miniklere Belediye Başkanı Süleyman Özkan tarafından kırtasiye setleri hediye edildi.
Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, görev süresi içinde ilk kez ilkokulların birinci sınıf öğrencilerini okullarında ve sınıflarında ziyaret ederek onlara başarı dileğinde bulunup kırtasiye setleri hediye etti.
Yusuf Koyuncuoğlu İlkokulundan sonra Gülizar Eren İlkokuluna Belediye Başkan Yardımcısı Birol Sarmış, Zabıta Müdürü Selahattin Demirel ile birlikte gelen Başkan Özkan’ı okul müdürü Ali Uluer, öğretmenler ve öğrenciler karşıladı. Başkan Özkan, okul müdürü Uluer’e yeni görevinde başarılar dilerken yeni eğitim döneminin öğrenciler ve onları yetiştirecek öğretmenler için de hayırlı ve başarılı olması temennisinde bulundu.
170 birinci sınıf öğrencisinin bulunduğu sınıfları tek tek dolaşarak sınıf öğretmenleriyle görüşen, öğrencilere tek tek kırtasiye setleri hediye eden başkan Özkan, daha sonra okul müdürü Ali Uluer ile makamında bir araya geldi.
Uluer’e ziyaretinde “Okullar Hayat Olsun” projesine bağlı kalarak bu zamana kadar Simav Belediyesi olarak her eğitim kurumuna önemli destekler sunduklarını ve bu destekleri sürdürdüklerini kaydeden Başkan Özkan, “Simav’da okul çağında çocuğu olan her aile için olmazsa olmazların başında eğitim, öğretim geliyor. Belediyemiz için de durum aynı.
Çünkü geleceğimizin teminatı, geleceğimiz için umutlarımız olan çocuklarımızın en güzel ve başarılı bir şekilde eğitim ve öğretim görmeleri bizim de olmazsa olmazımızdır. Bu nedenle Simav Belediye Başkanı olarak ben tüm eğitim kurumlarının, öğretmen ve yöneticilerinin yanındayım” dedi.
Gülizar Eren İlkokulu Müdürü Ali Uluer de başkan Özkan’ın okuluna yaptığı ziyaretten şahsı ve öğrencileri adına duyduğu mutluluğu ifade ederek, “Sizler gibi bizler de, öğretmen arkadaşlarım da üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmanın gayretindeyiz. Sizlerin bizleri ziyareti ise bizlere güç katıyor” şeklinde konuştu. *Haber: K. Yalçın

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KAYMAKAM ARSLANKÖYLÜ; “MUHTARLARIMIZI HER ZAMAN YANIMIZDA GÖRMEK İSTERİZ”
KAYMAKAM ARSLANKÖYLÜ; “MUHTARLARIMIZI HER ZAMAN YANIMIZDA GÖRMEK İSTERİZ”

2015 yılından bu yana 7.si kutlanan Muhtarlar Günü, Simav Kaymakamlığınca muhtarlar onuruna verilen öğle yemeği ile taçlandırıldı. 19

JEOTERMAL İHBARNAMELERİ SMS İLE GELECEK
JEOTERMAL İHBARNAMELERİ SMS İLE GELECEK

Simav Belediyesi tarafından aylık ısınma ve sıcak su kullanımına ilişkin abonelere gönderilen fatura ödeme ihbarnamelerinin önümüzdeki

SİMAV’IN YÖRESEL ÜRÜNLERİ YÖREX’DE TANITILIYOR
SİMAV’IN YÖRESEL ÜRÜNLERİ YÖREX’DE TANITILIYOR

Türkiye’nin yöresel ürünlerinin tanıtıldığı Yörex Yöresel Ürünler Fuarı ANFAŞ Antalya Fuar Merkezi’nde açıldı. Antalya