BMW GS TROPHY TURKEY’İN GÖLCÜK TUTKUSU

Ana Sayfa » Simav Haberleri » BMW GS TROPHY TURKEY’İN GÖLCÜK TUTKUSU
Paylaş
Tarih : 13 Temmuz 2021 - 13:53

Termal ve doğa turizmini bir çizgide götürme azmindeki Simav belediyesi Eynal kaplıcaları İşletmesi, pandemi sürecinin sona ermesiyle birlikte önemli bir hareketlilik yaşamaya, yaşatmaya başladı.

Pandemi sürecinin kısıtlama sürelerini değerlendirerek yaz sezonuna hem Eynal Kaplıcalarını hem de 1450 rakımlı Gölcük Yaylasını termal ve doğa tutkunlarının ziyaretine hazırlayan Eynal Kaplıcaları İşletmesi, sezonun ilk tur organizasyonu olarak BMW GS TROPHY TURKEY gurubuna ait motosiklet tutkunlarını Gölcük’te konuk etti.

Eynal kaplıcaları İşletme Müdürü Hakkı Boyacı, hem termal hem de doğa turizmini birlikte yürütme açısından Eynal Kaplıcalarının önemli bir misyonu üstlendiğini, Türkiye’de bu tür organizasyonların pek olmadığını belirterek, “BMW GS TROPHY TURK motosiklet tutkunlarını 3 gün boyunca dünya Cenneti Gölcük’te misafir ettik.

Bu süreçte konuk motosikletçiler önemli bir vefaya ve farkındalığa da imza attılar. BMW GS TROPHY TURKEY gurubunun önemli bir üyesi olup yaklaşık 2 ay önce elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden Halis Demir adına Gölcük’te gösterdiğimiz uygun bir alana Halis Demir Hatıra Ormanı oluşturdular. Her yıl Temmuz ayının ilk hafta sonu Gölcük taş evlerinde kamplarını gerçekleştirmek üzere rezervasyonlarını yaptıran motosiklet gurubu üyelerine termalin başkenti Eynal Kaplıcaları Gölcük sosyal tesislerini tercih ettikleri için teşekkürler eder kazasız belasız günlerde hayırlı sürüşler dileriz” dedi.

Eynal kaplıcalarında olduğu kadar Gölcük yaylasını hafta sonu nedeniyle dolduran vatandaşların da ilgisini çeken 35 kişilik BMW GS TROPHY TURKİYE gurubunun Simav şehir merkezi turu da büyük ilgi gördü. Özellikle Simav esnaflarından çeşitli alışverişler yapıp öğle saatlerinde şehir merkezinde konaklayan motosiklet tutkunları Simav’a gelecek yıl aynı dönemde gelmeyi planladıklarını da hatırlattılar. (Şerif Erel)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BELEDİYE OTOBÜSLERİNDEN HER KESİME HİZMET
BELEDİYE OTOBÜSLERİNDEN HER KESİME HİZMET

Simav’ın mahallelerine ve Eynal Kaplıcalarına şehir içi yolcu taşımacılığı hizmeti veren Simav Belediyesi, ilkokuldan üniversite

EYNAL’IN EN ÇAĞDAŞ APARTLARI OLACAK
EYNAL’IN EN ÇAĞDAŞ APARTLARI OLACAK

Simav Belediye Başkanı Adil Biçer, mevcut imkanların her alanda en iyi şekilde halk ve belediye yararına kullanımından yana olduğunu belirterek

CUMHURİYET SAVCISI KARAKAYA, GÖREVE BAŞLADI
CUMHURİYET SAVCISI KARAKAYA, GÖREVE BAŞLADI

Simav’a atanan Cumhuriyet Savcısı Bilal Karakaya, görevine başladı. Dönem Adli Yargı Hâkim ve Cumhuriyet Savcıları kurası ile Simav’a