BÜFETERYA’DAN EĞİTİM KAMPANYASI

Ana Sayfa » Simav Haberleri » BÜFETERYA’DAN EĞİTİM KAMPANYASI
Paylaş
Tarih : 23 Haziran 2017 - 12:57

Demirciköy’ün gözde mekanı Büfeterya yaz tatilini çocuklar için cazip hale getirerek “HADİ ÇOCUKLAR KİTAP OKUYALIM, HEM BEYNİMİZ HEM KARNIMIZ DOYSUN” kampanyası başlatıyor.
Girişimci işletmeci Hakkı Arslan ve eşi Ayşe Arslan çocukların kitap okumasını cazip hale getirmek için kampanya başlattıklarını bildirdiler.
Ayşe Arslan, “Arkadaşlar, yaz geldi. Okullar tatil oldu. Ben diyorum ki; ilkokul çocukları istedikleri herhangi bir kitabı okusun ve özetini çıkarsın. #Büfeterya’ya bu çıkardığı özetle gelsin. #BEDAVA tostunu bizden alsın. Bayramdan itibaren biz bu “HADİ ÇOCUKLAR KİTAP OKUYALIM, HEM BEYNİMİZ HEM KARNIMIZ DOYSUN” kampanyamızı başlatıyoruz. Ne de olsa geleceğin gençleri bize emanettir. Güzel şeyler yapmak bizim elimizde” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA
ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA

Hatay’ın Antakya ilçesinde, Motivasyon otobüsü, Bozhöyük İlk ve Ortaokulu’nda Türk ve Suriyeli öğrencileri koltuklarında ağırladı.

LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI
LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI

Simav Eynal Kaplıcaları Restoranında 28 yıl aralıksız aşçılık yaparak emekliye ayrılan Ünal Baybuk, yakın çevresinin ısrarları ile

ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU
ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Simav Özel Şeref Koleji Deneme Sınavında Türkiye Birinciliği elde etti. Başarıya imza atan öğrencisi Ahmet Bera Kırmacıyı ise başarı