DEMİRCİKÖY’DE “KIZ KARDEŞİM” PROJESİ

Ana Sayfa » Simav Haberleri » DEMİRCİKÖY’DE “KIZ KARDEŞİM” PROJESİ
Paylaş
Tarih : 13 Haziran 2021 - 18:16

S.S Yeşil Simav Yöresel Ürünler Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Habitat ve Coca Cola’nın işbirliği ile düzenlenen “Kız Kardeşim projesi” kapsamında üç günlük eğitimlerine katıldılar.

Kız Kardeşim Hibe Destek Programının üç günlük eğitimlerinde (08 Haziran 2021- 14.00-16.00 Finansal Bilinç Eğitimi, 09 Haziran 2021 14.00-16.00 Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi, 10 Haziran 2021 14.30-16.00 Diital Dünyada Güvenlik Eğitimi) verildi.

Konu hakkında kooperatiften yapılan basın açıklaması aynen şöyle;

“S.S Yeşil Simav Yöresel Ürünler Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyelerimiz ve Ar-ge Çalışma Grubundan eğitimlere katılan kadınlarımız Katılım Belgesi almaya hak kazandılar.

Her bir kadın çok değerlidir ve bu değeri fark etmeleri hem kendileri hem de toplumumuz için çok önemlidir. Bu sebeple, kadınların içlerindeki değeri ortaya çıkaran bu eğitimleri desteklemek hepimizin görevidir.

Kadınların kişisel finansal kaynaklarını doğru yönetme, girişimcilik farkındalığının artması gibi konular ile birlikte bilgi teknolojileri hizmetlerini doğru kullanmalarına destek olacak bir eğitim olanağı sunmayı amaçlayan Kız Kardeşim Projesiyle kadınların var olan potansiyellerini keşfetmelerinde önemli bir yol gösterici olan bu eğitimlerde, emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.” (Kemal Yalçın)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MİLLİ ATLETTEN ŞİRİKÇİ’YE ZİYARET
MİLLİ ATLETTEN ŞİRİKÇİ’YE ZİYARET

22 Ağustos 2021 tarihinde Trabzon Köprübaşı’nda düzenlenen Türkiye Dağ Koşuları Şampiyonası Milli Takım Seçmelerinde Türkiye

PEMA KOLEJİ SİMAV’DAKİ TURNUVANIN ŞAMPİYONU OLDU
PEMA KOLEJİ SİMAV’DAKİ TURNUVANIN ŞAMPİYONU OLDU

Türkiye Voleybol Federasyonu İkinci Lig’de mücadele eden Şeref Koleji Voleybol Kulübünün düzenlediği Voleybol Turnuvası tamamlandı. Edinilen

ZABITADAN ŞOFÖRLERE UYARI
ZABITADAN ŞOFÖRLERE UYARI

Simav Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Parlak, şehrin günlük temizliğinin en önemli unsurunun çöplerin araçlarla şehir dışındaki çöp