DENİZBANK’TAN MUHTARLARA 250 TL NAKİT HEDİYE VE DÜŞÜK FAİZ İMKANI

Ana Sayfa » Simav Haberleri » DENİZBANK’TAN MUHTARLARA 250 TL NAKİT HEDİYE VE DÜŞÜK FAİZ İMKANI
Paylaş
Tarih : 11 Ekim 2021 - 13:16

Tarımda yüzde 47 pazar payıyla özel bankalar arasında ilk sırada bulunan DenizBank, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla başlattığı kampanya ile muhtarlara ekim ayı boyunca düşük faizli kredi kullanma ve ilk alışverişlerinde yüzde 20 indirim hakkı sağlıyor. Muhtarlar ayrıca, Üretici Kart ile tanıştırdıkları her çiftçi için 250 TL nakit hediye imkânından faydalanabilecek.

Tarıma desteği milli mesele olarak gören DenizBank, ülkenin dört yanında son derece önemli bir kamu hizmeti üstlenen muhtarlara özel kampanyasını hayata geçirdi. Buna göre; Ekim ayı boyunca muhtarlar, DenizBank’ın Türkiye’de bir ilk olarak tarımın hizmetine sunduğu Üretici Kart ile tanıştırdıkları her çiftçi için 250 TL nakit hediye kazanıyor. Kendileri de üretici olan ve Üretici Kart alan muhtarlar ise 200 TL’ye kadar ilk alışverişlerinde yüzde 20 indirim hakkı elde edi-yor. 15.000 TL’ye kadar yüzde 1.59 faiz oranıyla 12 aya varan vade, 50.000 TL’ye kadar 1.96 faiz oranı ile 36 aya kadar vade imkanı ile kredi de muhtarlara sunulan diğer avantajlı fırsatlar.

“Toprağın yükünü sırtlayan çiftçimiz için çalışıyoruz”

Türkiye’de tarımın uzandığı her noktaya hizmet götürdüklerine dikkat çeken DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak; “İlk günden itibaren, “tarım yoksa hayat da yok” diyerek, gelecek nesillere temiz bir gelecek, sağlıklı topraklar bırakmak ilkesiyle çalışıyoruz. Ülkemizde tarıma özel ilk kart olan ve çiftçimizin yıl içindeki tüm ihtiyaçlarını tek başına karşılayan Üretici Kart, bugün 620 bin çiftçimizin cebinde. Muhtarlar Günü’ne özel kampanyamızla, hem Üretici Kart’ın avantajlarını daha fazla çiftçimiz için erişilebilir kılıyor hem de onlarla aramızdaki en önemli köprü olan muhtarlarımızı destekliyoruz. Tarımın, toprağın yükünü sırtlanan çiftçilerimizin yanında durmak, topraklarımıza borcumuz. Bu vesileyle, köylerinde, mahallelerinde, zorlu koşullarda, tüm vatandaşlarımız ve çiftçilerimiz için emek veren muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyorum” dedi.

Denizbank Simav Şube Müdürü Kenan Tahir Uncu ise Muhtarlara özel sunulan fırsatlar hakkında detaylı bilgiye DenizBank şubelerinden ve 0850 222 0 804 İletişim Merkezi üzerinden ulaşılabileceğini söyledi.

“Üretici Kart”lı olmak her zaman avantajlı

  • Çiftçiler anlaşmalı iş yerlerinden Üretici Kartları ile yaptıkları alışverişlerinde 6 aya varan vade ve sıfır faiz kampanya avantajından yararlanıyorlar.
  • Üretici Kart’ın en önemli avantajı yılda bir kez ödemeli olması. Bu ödeme vadesi, tarımsal ürününün desenine, yani hasadına göre belirlenebiliyor.
  • Üreticiler, Üretici Kart ile tarımsal işletme kredilerini DenizBank şubelerinden ve ATM’lerden 7/24 nakit çekebiliyor; tarımsal faaliyetleri için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri alabilecekleri DenizBank anlaşmalı işyerlerinde Üretici Kartlarını kullanabiliyor.
  • Üreticiler, Üretici Kart’ına diledikleri zaman ödeme yapabiliyor, ihtiyacı olduğunda yeniden nakit çekebiliyor veya tarımsal girdi alışverişlerinde kullanabiliyor.
  • Üretici Kart sahibi olmak için başvuru, URETICI yazıp boşluk bıraktıktan sonra, T.C. Kimlik numarasını yazarak ve 3280’e SMS göndererek gerçekleştirilebiliyor. *Şerif Erel
Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BELEDİYE OTOBÜSLERİNDEN HER KESİME HİZMET
BELEDİYE OTOBÜSLERİNDEN HER KESİME HİZMET

Simav’ın mahallelerine ve Eynal Kaplıcalarına şehir içi yolcu taşımacılığı hizmeti veren Simav Belediyesi, ilkokuldan üniversite

EYNAL’IN EN ÇAĞDAŞ APARTLARI OLACAK
EYNAL’IN EN ÇAĞDAŞ APARTLARI OLACAK

Simav Belediye Başkanı Adil Biçer, mevcut imkanların her alanda en iyi şekilde halk ve belediye yararına kullanımından yana olduğunu belirterek

CUMHURİYET SAVCISI KARAKAYA, GÖREVE BAŞLADI
CUMHURİYET SAVCISI KARAKAYA, GÖREVE BAŞLADI

Simav’a atanan Cumhuriyet Savcısı Bilal Karakaya, görevine başladı. Dönem Adli Yargı Hâkim ve Cumhuriyet Savcıları kurası ile Simav’a