DYNOMARK OTO EKSPERTİZ MERKEZİ AÇILDI

Ana Sayfa » Simav Haberleri » DYNOMARK OTO EKSPERTİZ MERKEZİ AÇILDI
Paylaş
Tarih : 04 Kasım 2017 - 9:44

Simav’da son teknolojik donanıma sahip ‘araç testi ve ekspertiz’ alanında hizmet verecek olan Dynomark Oto Ekspertiz Merkezi açıldı.
Simav, Demirci, Pazarlar, Hisarcık, Gediz ve Şaphane bölgesi başta olmak üzere komşu ilçelere araç testi ve ekspertiz alanında hizmet verecek olan Dynomark Oto Ekspertiz merkezi, Kekliktepe Mahallesi Atatürk Caddesi No:126/1’de hizmet verecek.
Kadir Seçilmiş’in işlettiği son teknolojik cihazlarla hizmet verecek işletme Simav’da açılan ilk Oto ekspertiz özelliği taşıyor.
Dynomark Oto Ekspertiz Merkezi’nde, araçların Kaporta/Boya Ekspertiz, Motor/Mekanik Ekspertiz, Yanal Kayma Testi, Dyno (Motor ) Testi, Fren testi, El freni testi, Süspansiyon testi, OBD Beyin testi, Elektronik kontroller, İç detay analiz, Dış Detay analiz, dosya sorgulama, tramer sorgulama, raporlama gibi yapılan detaylı testlerle ikinci el araç alımı ve satımı gerçekleştiren vatandaşların yanılma payını minimuma indiriyor.
Kapsamlı araç testi ve ekspertiz sonucu seçilen pakete göre 150-250 TL ücretlendiriliyor. *Haber: Şerif Erel

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA
ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA

Hatay’ın Antakya ilçesinde, Motivasyon otobüsü, Bozhöyük İlk ve Ortaokulu’nda Türk ve Suriyeli öğrencileri koltuklarında ağırladı.

LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI
LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI

Simav Eynal Kaplıcaları Restoranında 28 yıl aralıksız aşçılık yaparak emekliye ayrılan Ünal Baybuk, yakın çevresinin ısrarları ile

ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU
ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Simav Özel Şeref Koleji Deneme Sınavında Türkiye Birinciliği elde etti. Başarıya imza atan öğrencisi Ahmet Bera Kırmacıyı ise başarı