EĞİTİM MERKEZİ’NDE OKÇULUK KURSU AÇILDI

Ana Sayfa » Simav Haberleri » EĞİTİM MERKEZİ’NDE OKÇULUK KURSU AÇILDI
Paylaş
Tarih : 19 Ağustos 2021 - 13:40

Mete Gazoz’un olimpiyat şampiyonu olmasının yansımaları Simav’da hissedildi.

Simav Halk Eğitimi Merkezi ve A.S.O. Müdürlüğü’ne okçuluk eğitimi için yoğun talep oldu. Toplam 80 öğrencinin başvuruda bulunması Halk Eğitim merkezinde okçuluk eğitimi sınıfının açılmasını sağladı. Günlük 4 saat, toplam 20 saatlik kurs 2 grup şeklinde Akbaldır stadında başladı.

Süleyman Ünlü tarafından verilen okçuluk eğitimi kursunun ilk gününe kursiyerlerden ilgi yoğun oldu.

Okçuluk Eğitimi Kursu hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Halil Aktay, “Mete Gazoz’un olimpiyat şampiyonu olması kursiyerlerimizinde bu spora karşı ilgi duymasına neden oldu. Farklı yaş gruplarına sahip 7’den 70’e farklı kursiyer Okçuluk Eğitimi için talepte bulundu. Yaş gruplarını düzenleyerek okçuluk Eğitimi kursunu açtık. Bu kursun malzemelerinin hazırlanması aşamasında Simav Belediyesi destek oldu. Simav Belediye Başkanımız Adil Biçer’edestekleri için teşekkür ediyorum” dedi. (Şerif Erel)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA
ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA

Hatay’ın Antakya ilçesinde, Motivasyon otobüsü, Bozhöyük İlk ve Ortaokulu’nda Türk ve Suriyeli öğrencileri koltuklarında ağırladı.

LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI
LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI

Simav Eynal Kaplıcaları Restoranında 28 yıl aralıksız aşçılık yaparak emekliye ayrılan Ünal Baybuk, yakın çevresinin ısrarları ile

ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU
ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Simav Özel Şeref Koleji Deneme Sınavında Türkiye Birinciliği elde etti. Başarıya imza atan öğrencisi Ahmet Bera Kırmacıyı ise başarı