ESNAF KEFALETTE KONGRE HAZIRLIĞI

Ana Sayfa » Simav Haberleri » ESNAF KEFALETTE KONGRE HAZIRLIĞI
Paylaş
Tarih : 10 Haziran 2021 - 13:25

Küresel salgının devam ettiği kısıtlamalı pandemi günlerinden en çok etkilenen sivil toplum kuruluşları spor kulüpleri, dernekler ve kooperatifler oldu. Yapılması gereken olağan ve olağanüstü genel kurulları İçişleri Bakanlığının talimatları ve genelgeleri doğrultusunda sürekli ertelenen bu kuruluşlar, kademeli normalleşme şartlarının esnek hale getirilmesi nedeniyle önümüzdeki Temmuz ayında genel kurul toplantılarını gerçekleştirilmeye başlayacak.

Bu toplantılardan birisini de Simav Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yapacak. Kooperatifin 2 Temmuz 2021 Cuma günü Eynal Kaplıcaları Firuze Düğün Salonunda pandemi koşullarına bağlı kalarak yapacağı toplantıda Simav Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin geçen 3 yıllık faaliyet raporları ibra edileceğini duyuran kooperatifin sevilen başkanı Ali Aydoğan, “Genel kurul toplantısının sonunda kooperatifin yönetim, denetim ve bölge birliği üyelerinin seçimi 3 yıl için yapılacak. Kooperatif üyeleri genel kurula mutlaka ortaklık cüzdanlarıyla katılacaklar” hatırlatmasında bulundu. (Şerif Erel)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA
ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA

Hatay’ın Antakya ilçesinde, Motivasyon otobüsü, Bozhöyük İlk ve Ortaokulu’nda Türk ve Suriyeli öğrencileri koltuklarında ağırladı.

LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI
LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI

Simav Eynal Kaplıcaları Restoranında 28 yıl aralıksız aşçılık yaparak emekliye ayrılan Ünal Baybuk, yakın çevresinin ısrarları ile

ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU
ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Simav Özel Şeref Koleji Deneme Sınavında Türkiye Birinciliği elde etti. Başarıya imza atan öğrencisi Ahmet Bera Kırmacıyı ise başarı