GELECEĞE BİR BASAMAK DAHA YAKLAŞTILAR

Ana Sayfa » Simav Haberleri » GELECEĞE BİR BASAMAK DAHA YAKLAŞTILAR
Paylaş
Tarih : 06 Temmuz 2021 - 13:44

Simav’ın okul öncesi eğitim alanında oluşturduğu ve yaşattığı farklılıklarla, bu alanda eğitime kazandırdığı çeşitliliklerle hep öne çıkan Simav Özel Şeref Kolejinde anasınıf öğrencileri, mezuniyet töreniyle geleceğe doğru bir basamak daha yaklaştılar.

Şeref Kolejinde yapılan mezuniyet törenine öğrenciler ve onların aileleriyle yakınları katılırken onlar kadar okul kurucularının ve öğretmenlerin de hem heyecanlı hem de mutlu olduğu gözlendi.

Pandemi koşullarına rağmen okul öncesi eğitimde taviz verilmediğini, şartlara ve pandemi kurallarına uygun eğitimlerin sürdürüldüğünün ifade edildiği törende öğrenciler yönetici, öğretmen ve konuklarının ellerinden diplomalarını alarak İlkokul birinci sınıflara geçişin ilk startını verirken, ellerindeki kepleri havaya aynı anda atarak ağabey ve ablaları gibi mezuniyet coşkusunu birlikte yaşadılar. (Kemal Yalçın)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA
ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA

Hatay’ın Antakya ilçesinde, Motivasyon otobüsü, Bozhöyük İlk ve Ortaokulu’nda Türk ve Suriyeli öğrencileri koltuklarında ağırladı.

LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI
LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI

Simav Eynal Kaplıcaları Restoranında 28 yıl aralıksız aşçılık yaparak emekliye ayrılan Ünal Baybuk, yakın çevresinin ısrarları ile

ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU
ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Simav Özel Şeref Koleji Deneme Sınavında Türkiye Birinciliği elde etti. Başarıya imza atan öğrencisi Ahmet Bera Kırmacıyı ise başarı