GÜNEY’DE FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Ana Sayfa » Simav Haberleri » GÜNEY’DE FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI
Paylaş
Tarih : 10 Mayıs 2017 - 12:49

Güney Belediyesi’nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Simav Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte düzenlediği “Liseler Arası Gençler Halı Saha Futbol Turnuvası” başladı.
Pazartesi günü saat 14.00’de Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Mesleki Teknik Anadolu Lisesi maçıyla başlayan turnuvanın açılış konuşmasını Güney Belediye Başkanı Halil İbrahim İlhan yaptı.
İlhan, “Güney beldesinin tarihinde ilk kez böyle bir turnuva yapılıyor. Ne mutlu bizlere beldemizde böyle bir etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz. Ben sporcu kardeşlerime başarılar diliyorum. Sporun hangi türü olursa olsun, kurallar çerçevesinde yapılan her spor kitleleri buluşturan ve kaynaştıran en önemli faktördür. Bu nedenle turnuvanın beldemiz ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
5 gün sürecek ve 25’er dakikalık 2 devre halinde oynanacak turnuva maçlarının A grubunda Anadolu İmam Hatip Lisesi, Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Simav Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesin, B grubunda ise Simav Fen Lisesi, Gülizar Eren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Simav Cumhuriyet Anadolu Lisesi ve Simav Eynal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yer aldı.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA
ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA

Hatay’ın Antakya ilçesinde, Motivasyon otobüsü, Bozhöyük İlk ve Ortaokulu’nda Türk ve Suriyeli öğrencileri koltuklarında ağırladı.

LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI
LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI

Simav Eynal Kaplıcaları Restoranında 28 yıl aralıksız aşçılık yaparak emekliye ayrılan Ünal Baybuk, yakın çevresinin ısrarları ile

ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU
ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Simav Özel Şeref Koleji Deneme Sınavında Türkiye Birinciliği elde etti. Başarıya imza atan öğrencisi Ahmet Bera Kırmacıyı ise başarı