HASAN OKÇU BAŞKAN ADAYLIĞINI TAZELEDİ

Ana Sayfa » Kütahya Haberleri » HASAN OKÇU BAŞKAN ADAYLIĞINI TAZELEDİ
Paylaş
Tarih : 19 Şubat 2021 - 12:08

Başkanlığını uzun bir süredir Murat Cengiz’in sürdürdüğü Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, 18.olağan genel kurul toplantısına hazırlanırken pandemi koşulları ve kısıtlamaları nedeniyle sürekli ertelenen ve Simav’daki amatör spor kulüplerinin de içinde bulunduğu ASKF genel kurulu için gazeteci ve Kütahya Çamlık Spor Başkanı Hasan Okçu başkan adaylığını yeniledi.

Sivil toplum kuruluşlarında olağan genel kurullarının İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü’nün genelgesi gereğince ertelenen ASKF olağan genel kuruluna  Kütahya merkezde 74, Tavşanlı’da 32, Pazarlar ve Şaphane’nin Simav çatısı altında 22, Gediz’de 12 Domaniç’te 5, Emet’te 2, Hisarcık’ta 1, Aslanapa’da 1, Hacıkebir’de 1 ve Altıntaş’ta 1 olmak üzere toplam 151 amatör spor kulübünün katılacağı öğrenilirken Kütahya Gündem Gazetesi sahibi Hasan Okçu, daha önce aday olduğu ASKF başkanlığı için sosyal medya hesabından açıklamada bulunarak adaylığını tazelediğini belirtti.

Kütahya ASKF’de görev yapan 15 yönetim, 3 denetleme, 3 disiplin ve 11 de onur kurulu üyelerinin görev yaptığını da açıklayan Okçu’nun ifadeleri şöyle; “Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkan adaylığımızla ilgili başvurumuzu yeniledik. Malum, Haziran 2020’de yapılması gereken, ancak İç İşleri Bakanlığı tarafından pandemi şartlarına uygun olmadığı gerekçesiyle önce Ağustos’a, ardından Kasım ayına ve son olarak Mart ayına kadar ertelenen genel kurul toplantıları pandemi şartları izin verdiğinde gerçekleştirilecek.

Hayata geçirmek istediğimiz projeler ile amatör spor camiamızın mutluluğu, Kütahya’nın bu alanda daha güzel ve hak ettiği günlere ulaşması ve federasyonumuzun kurumsal bir kimliğe ulaşması için kaldığımız yerden devam diyoruz. Aslında biz 9-10 aydır değişik iletişim sistemleri ile kulüplerimizle görüşmeye devam ettik.

Biz ekip olarak üzerimizde taşıyacağımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, kulüplerimizin istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, camiamızda herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışı, sevgi ve hoşgörüyle hak ettiği güzelliklerle buluşturmak istiyoruz. Değişimle gelecek gelişimde sürekliliği yakalamak en büyük hedefimiz. Bazı insanlar birlikte düşmek için birbirlerine tutunurlar ama biz birlikte yükseleceğiz.” Haber: Şerif Erel

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ANA YÜREĞİ ACILARA DAYANMADI

Simav’a 20 kilometre uzaklıktaki Kuşu beldesinde Bozkurt Ailesinin üstünde dolaşan kara bulutlar dağılmadı. Yakın zamanda aileden birçok

KÜTAHYA VE GENELİNDE VAKA SAYISI AZ DA OLSA DÜŞTÜ

‘Kontrollü normalleşme’ için illerin 100 bin nüfusa karşılık gelen haftalık korona virüsü vaka sayılarını içeren insidans haritanın

“2021 YILI MASKELİ GEÇECEK”

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Duygu Perçin Renders, KSBÜ Atatürkçü Düşünce Topluluğu (ADT)