HAYDİ SİMAV, SÜNNET ŞÖLENİNE DAVETLİSİNİZ

Ana Sayfa » Simav Haberleri » HAYDİ SİMAV, SÜNNET ŞÖLENİNE DAVETLİSİNİZ
Paylaş
Tarih : 08 Temmuz 2021 - 13:15

Simav’ın geleneksel Toplu Sünnet Merasimi ve Çevre Hatmi Duası, 15 sünnet çocuğuna hediye takviminin yapılması şeklinde bugün gerçekleşiyor.

Simav Belediye Başkanlığının önderliğinde ve Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organizesinde Simav Müftülüğü ile birlikte başlatılan Çevre Hatmi’nin duasının, Mevlüt-ü Şerif okunmasının, sünnet çocuklarına hediye takviminin ve günün önemine ilişkin olarak Belediye Başkanı Adil Biçer’in konuşmasının yer aldığı program bugün (Cuma) Belediye Meydanında saat 10.00’da başlayacak.

Belediye Meydanında oluşturulacak olan platformda, sünnet olan çocuklar ve ailelerinin de katılacağı dua törenleri ve hediye takdiminin ardından Toplu Sünnet Merasimi sünnet konvoyu ile son bulacak. (Kemal Yalçın)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KAYMAKAM ARSLANKÖYLÜ; “MUHTARLARIMIZI HER ZAMAN YANIMIZDA GÖRMEK İSTERİZ”
KAYMAKAM ARSLANKÖYLÜ; “MUHTARLARIMIZI HER ZAMAN YANIMIZDA GÖRMEK İSTERİZ”

2015 yılından bu yana 7.si kutlanan Muhtarlar Günü, Simav Kaymakamlığınca muhtarlar onuruna verilen öğle yemeği ile taçlandırıldı. 19

JEOTERMAL İHBARNAMELERİ SMS İLE GELECEK
JEOTERMAL İHBARNAMELERİ SMS İLE GELECEK

Simav Belediyesi tarafından aylık ısınma ve sıcak su kullanımına ilişkin abonelere gönderilen fatura ödeme ihbarnamelerinin önümüzdeki

SİMAV’IN YÖRESEL ÜRÜNLERİ YÖREX’DE TANITILIYOR
SİMAV’IN YÖRESEL ÜRÜNLERİ YÖREX’DE TANITILIYOR

Türkiye’nin yöresel ürünlerinin tanıtıldığı Yörex Yöresel Ürünler Fuarı ANFAŞ Antalya Fuar Merkezi’nde açıldı. Antalya