İLKÖĞRETİMİN YENİ ÜYELERİ İLKÖĞRETİMİ SEVDİ

Ana Sayfa » Simav Haberleri » İLKÖĞRETİMİN YENİ ÜYELERİ İLKÖĞRETİMİ SEVDİ
Paylaş
Tarih : 15 Eylül 2021 - 13:57

Milli Eğitim Bakanlığı’nın yayımladığı 2021-2022 eğitim ve öğretim döneminde etkinlikler içinde yer alan İlköğretim Haftası Simav’ın özel okullarından Şeref Kolejinde de kutlanıyor.

13-17 Eylül günlerini İlköğretim Haftası olarak kutlayan Şeref Kolejinin birinci kademe öğrencileri, çeşitli etkinlikleri öğretmenleriyle birlikte gerçekleştirirken pandemi koşullarına da uymayı ihmal etmiyorlar.

Öğrenciler birbirinden eğlenceli oyunlar oynayıp, neşeli şarkılarla danslar ederken İlköğretim Haftasıyla ilgili rengarenk resimler çizip, tatlı ve rekabetli yarışmalar düzenliyor. Bu arada okulun yeni öğrencileri yeni arkadaşlarıyla kaynaşarak karşılıklı sevgi bağlarını pekiştirirken öğretmenleri de yeni bilgiler, yeni dostluklar, güzel günler ve aydınlık fikirlerle geçecek bir eğitim öğretim yılı temennisinde bulunuyorlar. (Kemal Yalçın)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KAYMAKAM ARSLANKÖYLÜ; “MUHTARLARIMIZI HER ZAMAN YANIMIZDA GÖRMEK İSTERİZ”
KAYMAKAM ARSLANKÖYLÜ; “MUHTARLARIMIZI HER ZAMAN YANIMIZDA GÖRMEK İSTERİZ”

2015 yılından bu yana 7.si kutlanan Muhtarlar Günü, Simav Kaymakamlığınca muhtarlar onuruna verilen öğle yemeği ile taçlandırıldı. 19

JEOTERMAL İHBARNAMELERİ SMS İLE GELECEK
JEOTERMAL İHBARNAMELERİ SMS İLE GELECEK

Simav Belediyesi tarafından aylık ısınma ve sıcak su kullanımına ilişkin abonelere gönderilen fatura ödeme ihbarnamelerinin önümüzdeki

SİMAV’IN YÖRESEL ÜRÜNLERİ YÖREX’DE TANITILIYOR
SİMAV’IN YÖRESEL ÜRÜNLERİ YÖREX’DE TANITILIYOR

Türkiye’nin yöresel ürünlerinin tanıtıldığı Yörex Yöresel Ürünler Fuarı ANFAŞ Antalya Fuar Merkezi’nde açıldı. Antalya