KAYMAKAMA İŞ DÜNYASININ VEDASI

Ana Sayfa » Simav Haberleri » KAYMAKAMA İŞ DÜNYASININ VEDASI
Paylaş
Tarih : 29 Ağustos 2021 - 21:01

Simav’da kesintisiz 6 yıl ilçe kaymakamı olarak başarıyla görev yapan Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim ile Simav Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ve SİMSAN KOBİ Sanayi Sitesi yönetimi veda yemeğinde bir araya geldi. Simav’ın seçkin mekânlarından Başdeğirmenler Restoranında gerçekleşen veda buluşmasına her iki kurum yöneticileri eşleriyle katılırken Simav Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şeref Kazcıoğlu Kaymakam Halim’in Ankara Yenimahalle ilçesine kaymakam olarak tayin edilmesinden Simav’ın iş dünyası olarak üzül-düklerini ifade etti.

Kazcıoğlu, “Bugüne kadar ilçemizde görev yapan kaymakamlardan çok daha farklı bir çizginiz oldu. İlçe ve iş dünyamızın meselelerine bakışınız, hızlı ve etkin çözümler üretmeniz, içimizden biriymiş gibi davranışınız bizleri de sevindirdi, rahatlattı. Sizinle birlikte bizler de bütünleşirken Simav için yapılacak her oluşumda yan yana gelmemizden Simav kazandı. Verdiğiniz hizmetlerden dolayı Simav ve iş dünyamız adına teşekkür eder, yeni görev yerinizde sağlık ve başarılar dileriz” dedi.

SİMSAN Yapı Kooperatifi Başkanı Sedat Seçkin ise, SİMSAN’ın ilk kuruluşundan günümüz temel atma çalışmalarına kadar SİMSAN’ın yanında olan kaymakam Halim’in desteklerini hiç unutmayacaklarını ifade etti. Başkan Seçkin, “SİMSAN’ın tamamlanıp üretim ve istihdama başladığı günleri görmenizi isterdim. İnşallah o günlerde de yanımızda olursunuz. Yolunuz ve bahtınız açık, başarılar sizinle olsun” şeklinde konuştu.

Daha sonra Kaymakam Halim’in eşi Esin Halim’e STSO Başkan Yardımcısı Funda Seçkin tarafından son buluşmanın anısına Halim Ailesinin bir fotoğrafı, Simav STSO Başkanı Kazcıoğlu ve STSO Meclis Başkanı Raci Hazıroğlu tarafından da üzerinde STSO amblemi işlenmiş halı Kaymakam Halim’e takdim edildi.

Kaymakam Halim ise veda öncesinde yaptığı konuşmasında STSO ve SİMSAN Ailelerine gösterdikleri yakınlık ve ilçe meselelerine bakıştaki birlikte hareket etme olgusu nedeniyle teşekkür ederek, “21 yıllık bir yönetici olarak ilk kez bir ilçeden ayrılırken geriye baktığımda 6 yılın ne kadar hızlı ve güzel geçtiğini anladım. Bunda elbette sizlerin de katkısı büyüktür. 83 köyünü, 6 beldesini, kaplıcalarıyla mahallelerini yakından tanıma fırsatı bulduğum Simav’ı unutmayacağız. Sizler de bizleri unutmayın. Artık Ankara’da açabileceğiniz bir kapı daha var” diyerek duygularını dile getirdi. (Mustafa Arıgümüş)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

DEMOKRASİ ZİNCİRİNİN İLK HALKASI OLAN MUHTARLAR 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI
DEMOKRASİ ZİNCİRİNİN İLK HALKASI OLAN MUHTARLAR 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

En küçük yerleşim birimi olarak adlandırılan köy ve mahallelerde devletin temsilcisi olarak bilinen muhtarlar, muhtarlar müessesesinin sorunlarının

KIRSALIN OLMAZSA OLMAZINDAN SİMAV ZİYARETİ
KIRSALIN OLMAZSA OLMAZINDAN SİMAV ZİYARETİ

Kütahya merkez ve Simav ile birlikte 11 ilçe köylerinin her türlü alt ve üst yapısına yapılacak yatırımları programlar dahilinde gerçekleştiren

SİMAV’IN ÜNİVERSİTELİLERİNİ ÜniAK GÖLCÜK’TE BULUŞTURDU
SİMAV’IN ÜNİVERSİTELİLERİNİ ÜniAK GÖLCÜK’TE BULUŞTURDU

AK Parti Simav İlçe Başkanlığı bünyesinde kurulu AK Parti Gençlik Kolları Üniversiteler Birimi (ÜniAK), şehirdeki Kütahya’daki