KÖY YOLLARINA MALZEME TAŞINACAK

Ana Sayfa » Simav Haberleri » KÖY YOLLARINA MALZEME TAŞINACAK
Paylaş
Tarih : 04 Mayıs 2021 - 13:42

Simav Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliğince Simav başta olmak üzere komşu ilçeler Pazarlar ve Şaphane’nin köy yollarına yol yapım malzemesi ve mıcır taşınacağı öğrenildi.

Bunun için ihaleye çıkan Simav Köylere Hizmet Götürme Birliği (KÖYDES), Kaymakamlık internet sitesinden yaptığı ilanla Simav, Pazarlar, Şaphane ilçeleri köy yollarına nakliye işinin Simav’a bağlı Yeşilköy bölgesinde bulunan taş ocağından PMT (Plent Miks Temel) malzemesi ve Mıcır (0-19, 16-19 ve 19-25) 2021 Yılı İl Özel İdaresi ve KÖYDES programı çerçevesinde ilgili ilçelere bağlı köy yollarına açık ihale usulü ihale edilerek taşınacak.

Söz konusu ihale Simav Hükümet Konağın Kat.4’de, 134.115 Ton PMT (Plent Miks Temel) malzeme ve MICIR (0-19, 16-19 ve 19-25) malzeme nakli işi olarak 215 takvim gününde tamamlanmak üzere Kaymakamlık Toplantı Salonunda 06 Mayıs 2021 (yarın) saat 11.30’da yapılacak. (Kemal Yalçın)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA
ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA

Hatay’ın Antakya ilçesinde, Motivasyon otobüsü, Bozhöyük İlk ve Ortaokulu’nda Türk ve Suriyeli öğrencileri koltuklarında ağırladı.

LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI
LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI

Simav Eynal Kaplıcaları Restoranında 28 yıl aralıksız aşçılık yaparak emekliye ayrılan Ünal Baybuk, yakın çevresinin ısrarları ile

ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU
ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Simav Özel Şeref Koleji Deneme Sınavında Türkiye Birinciliği elde etti. Başarıya imza atan öğrencisi Ahmet Bera Kırmacıyı ise başarı