KÜTAHYALILAR’DA HEM KORKU HEM SEVİNÇ

Ana Sayfa » Simav Haberleri » KÜTAHYALILAR’DA HEM KORKU HEM SEVİNÇ
Paylaş
Tarih : 08 Ağustos 2021 - 13:49

Şehirlerarası seyahatte Türkiye’nin marka firmalarından birisi olup merkezi Simav olan Kütahyalılar Otobüs İşletmesinin geçen hafta İzmir çıkışında bir otobüsünde meydana gelen yangının büyük bir faciadan dönülmesi olarak yorumlanması firma için hem korku hem de sevinç yaşattı.

28 yolcusuyla İzmir otogarından Sabuncubeli Tünel Çıkışı’na geldiğinde aracın motor kısmından belirlenemeyen bir nedenle çıkan alevleri fark eden ve otobüsün emniyet şeridine çekilmesiyle boşaltılmasının ardından yangının itfaiyenin gelmesiyle söndürüldüğü öğrenildi.

Simav’ın Sesi Gazetesi olarak Kütahyalılar Otobüs İşletmesinin tüm üyelerine ve söz konusu araçta bulunan yolculara geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. (Şerif Erel)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA
ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA

Hatay’ın Antakya ilçesinde, Motivasyon otobüsü, Bozhöyük İlk ve Ortaokulu’nda Türk ve Suriyeli öğrencileri koltuklarında ağırladı.

LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI
LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI

Simav Eynal Kaplıcaları Restoranında 28 yıl aralıksız aşçılık yaparak emekliye ayrılan Ünal Baybuk, yakın çevresinin ısrarları ile

ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU
ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Simav Özel Şeref Koleji Deneme Sınavında Türkiye Birinciliği elde etti. Başarıya imza atan öğrencisi Ahmet Bera Kırmacıyı ise başarı