MHP’DEN İKTİDARA KUTLAMA ZİYARETİ

Ana Sayfa » Simav Haberleri » MHP’DEN İKTİDARA KUTLAMA ZİYARETİ
Paylaş
Tarih : 25 Ekim 2017 - 13:52

14 Ekim 2017 tarihinde yapılan AK Parti 6.Olağan İlçe Kongresinde tek aday olarak seçime giren Avukat Adil Biçer ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarına kutlama ziyaretleri devam ediyor.
AK Parti Simav İlçe Merkezine ziyaretlerde bulunan meslek odaları, sendikaların yanı sıra siyasi parti guruplarından birisi de MHP Simav İlçe Başkanlığı oldu. MHP’nin yaptığı kutlama ziyaretine; MHP İlçe Başkanı Zekeriya Sabancı, Çitgöl Belediye Başkanı Yüksel Ünal, MHP Simav’ın yönetim kurulu üyeleri, MHP’li Belediye Meclis üyeleriyle MHP İl Genel Meclis üyesi Hasan Üner ile MHP Kadın Kolları üyeleri katıldı.
Ziyarette ilk konuşmayı yapan MHP İlçe Başkanı Sabancı, partisinin 6.Olağan Kongresinde AK Parti İlçe Başkanı seçilen Avukat Adil Biçer ve yönetim kurulu arkadaşlarını MHP olarak kutladıklarını belirtti.
Simav’ın bir adım öteye gitmesi adına siyasi parti temsilciliklerinin ve buralarda görev alan kişilerin önemli hizmetleri olmakla birlikte bu hizmetin farklı siyasi partilerle yapıldığına dikkat çeken Sabancı, “Hepimiz Simav’ın kalkınması ve gelişmesi adına çalışan insanlarız. Farklı partilerde siyaset yapıyoruz fakat hepimizin ortak noktası Simav. Bu nedenle AK Partinin Simav ve halkımız yararına yapacağı tüm güzel çalışmalarda arkasında olacağız. Yanlış bir şey yapıldığını düşündüğümüzde de karşı çıkacağız belki ama doğruların hep yanında olacağız” dedi.
AK Parti Simav İlçe Başkanı Avukat Adil Biçer ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başladı. Simav’ın birçok hizmete ihtiyacı olduğunu, bunun da birlik ve beraberlikle daha kolay olacağını savunan Biçer, “AK Parti yeni yönetimi olarak Simav’da yapacağımız hizmetleri istişare ve ortak akıl ile yapacağız. Ortak paydamız ve değerimiz ise Simav’dır. Bunun için çok çalışmamız gerektiğinin ise farkındayız. Genç ve dinamik bir ekip olarak yola çıktık. İnşallah Simav için güzel hizmetlere hep birlikte imza atacağız” dedi.
Ziyarette hazır bulunan Çitgöl Belediye Başkanı Yüksel Ünal ise AK Parti Simav İlçe Teşkilatı için yeni seçilenlere başarılar dilediğini ifade etti. Muhalefet bir partinin belde belediye başkanı olarak beldesine ve halkına hizmet sunma çabalarında istek ve taleplerine AK Parti yönetiminin destek verdiğini, AK Parti Kütahya Milletvekilleriyle birlikte tüm AK Parti Ailesine teşekkür ettiğini belirten başkan Ünal, siyasetin halka hizmet verme yolunda en etkili kavram olduğunu anlattı.
Her iki partinin yönetim kurulu üyelerinin tanışmaları ve karşılıklı bilgi alışverişiyle tamamlanan MHP’nin AK Parti ziyareti yaklaşık 1.5 saat sürdü. *Haber: Şerif Erel

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MİLLİ ATLETTEN ŞİRİKÇİ’YE ZİYARET
MİLLİ ATLETTEN ŞİRİKÇİ’YE ZİYARET

22 Ağustos 2021 tarihinde Trabzon Köprübaşı’nda düzenlenen Türkiye Dağ Koşuları Şampiyonası Milli Takım Seçmelerinde Türkiye

PEMA KOLEJİ SİMAV’DAKİ TURNUVANIN ŞAMPİYONU OLDU
PEMA KOLEJİ SİMAV’DAKİ TURNUVANIN ŞAMPİYONU OLDU

Türkiye Voleybol Federasyonu İkinci Lig’de mücadele eden Şeref Koleji Voleybol Kulübünün düzenlediği Voleybol Turnuvası tamamlandı. Edinilen

ZABITADAN ŞOFÖRLERE UYARI
ZABITADAN ŞOFÖRLERE UYARI

Simav Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Parlak, şehrin günlük temizliğinin en önemli unsurunun çöplerin araçlarla şehir dışındaki çöp