MİLLİ ATLETLER SİMAV’DA KAMP YAPIYOR

Ana Sayfa » Simav Haberleri » MİLLİ ATLETLER SİMAV’DA KAMP YAPIYOR
Paylaş
Tarih : 16 Eylül 2019 - 12:16

Kütahya’lı milli atletler Eynal Kaplıcalarında kamp yapıyor.
Kütahya’nın yüzünü güldüren atletler, Simav’ın temiz havasında ve şifalı Eynal Kaplıcalarında yeni başarılar için antrenmanlar yapıyorlar.
Atletizm Milli Takım Antrenörü İdris Güleç’in gözetiminde çalışan milli atletlerin Simav’da yaptıkları kamptan oldukça memnun olduklarını öğrenildi.
Toplam 20 günlük kamp kapsamında geçtiğimiz Çarşamba günü gelen 5 kişilik atletizm ekibi 5 Ekim’de Simav’dan ayrılacak.
Atletizm Milli Takım Antrenörü İdris Güleç konu hakkında gazetemize şunları söyledi;
“Kütahyalı Milli sporcularımızdan Dünya şampiyonu Özel Sporcumuz Oğuz Türker 07-15 Kasım 2019 tarihinde Dubai’de gerçekleştirilecek olan IPC Büyükler Dünya Şampiyonasına, Avrupa Şampiyonu Milli sporcumuz İbrahim Subaşı, Balkan Şampiyonu Milli Sporcumuz Hacer Yılmaz ve Antrenman Partneri Mehmet Ersoy ile Türkiye Şampiyonu Sporcumuz Ali Rıza Ersoy 19 Ekim 2019 tarihinde Sakarya ilinde yapılacak olan Türkiye Kros şampiyonası, Avrupa ve Balkan seçmesine Hazırlıklarını Simav Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sayın Feyzullah Gayret’in girişimleri ile Simav Belediye Başkanı Sayın Adil Biçer beyin destekleri ile Eynal Kaplıcaları Tesislerinde hazırlıklarına devam ediyorlar” dedi.
Simav’da çalışan milli atletler şunlar;
-OĞUZ TÜRKER (Milli Sporcu),
1-4 Ağustos 2019 tarihlerinde İsviçre /Nortwiil de yapılan İPC Gençler Atletizm Dünya Şampiyonası 1500m de Kütahyalı Milli Sporcumuz Oğuz Türker Dünya Şampiyonu olmuştur.
-İBRAHİM SUBAŞI (Milli Sporcu)
03 Şubat 2019 Tarihinde Portekiz’de yapılan Kulüplerarası Avrupa Kros şampiyonasında Takım halinde Avrupa Şampiyonu olmuştur.
-HACER YILMAZ (Milli Sporcu)
14 Temmuz 2019 Tarihinde İstanbul ilinde yapılan U18 Balkan Atletizm şampiyonasında Kütahya’mızın Milli Gururu Hacer Yılmaz 1500m de balkan şampiyonu olmuştur.
-ALİ RIZA ERSOY
15 Ocak 2019 tarihinde Antalya İlinde yapılan Okullar arası Türkiye Kros Şampiyonasında Takım Halinde Türkiye Şampiyonu olmuştur. *Haber: K. Yalçın

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

SİMAV’DA ‘YEŞİL REÇETE‘ OPERASYONU: 3 GÖZALTI
SİMAV’DA ‘YEŞİL REÇETE‘ OPERASYONU: 3 GÖZALTI

Sahte reçete, başkasına ait reçete gibi usulsüz gereçlerle Simav’da ki bazı eczanelerden yeşil reçeteli ilaçları usulsüz temin edenlere

SİMAV’A E-SINAV MERKEZİ AÇILIŞI SÜRÜCÜ ADAYLARINI ARTIRDI
SİMAV’A E-SINAV MERKEZİ AÇILIŞI SÜRÜCÜ ADAYLARINI ARTIRDI

Simav Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu hizmet binasında 2020’nin sonunda ilk kez hizmete giren e-Sınav Merkezi, Simav’da

GÖNÜLLÜ İTFAİYECİ EĞİTİMLERİ YAYGINLAŞACAK
GÖNÜLLÜ İTFAİYECİ EĞİTİMLERİ YAYGINLAŞACAK

Simav Belediye Başkanı Adil Biçer, son gerçekleştirdiği Kasım dönemi ilk meclis toplantısı sonunda Belediye olarak yapılan hizmet ve projelerle