PANAYIR YER KİRA İHALESİ YARIN YAPILACAK

Ana Sayfa » Simav Haberleri » PANAYIR YER KİRA İHALESİ YARIN YAPILACAK
Paylaş
Tarih : 18 Ağustos 2017 - 13:11

85.Simav Turizm ve Ticaret Panayırına katılacak esnaflara yer kira ihalesi geçen yıl olduğu gibi bu yıl da panayır alanında gerçekleştirilecek.
Belediye Başkanı Süleyman Özkan, Başkan Yardımcısı Mustafa Yılmaz Girgin ve Birol Sarmış ile birlikte belediye birim müdürleri ve şeflerinin hazır bulunacağı yer kira ihalelerini başkanlığını Süleyman Özkan’ın yapacağı komisyon gerçekleştirecek.
Panayır alanındaki çay bahçesinde 20 Ağustos 2017 Pazar günü saat 10.00’da Belediye Başkanı Süleyman Özkan’ın açılış konuşmasıyla başlayacak kira ihalelerine önceki yıllarda olduğu gibi İzmir, Kahramanmaraş, Balıkesir, Manisa, Çanakkale, Denizli, Uşak, Eskişehir başta olmak üzere birçok ilden ve Simav’dan gelen esnafların katılması bekleniyor.
İhale Komisyonunun aldığı kararların hatırlatılacağı, her kiralamaya ilişkin toplam bedelin %10’u oranında ilçe merkezindeki spor kulüplerine bağışların peşin olarak yapılacağının duyurulacağı ihalede başkan Özkan’ın panayır süresince kullanılacak içme suyu ve elektrik enerjisi konularında tasarrufa yönelik açıklamalar yapması bekleniyor.
Başkan Özkan’ın panayırda sürekli tezgah ve iş yeri açacakların kendi araçları için bir defaya mahsus ödeyecekleri otopark giriş-çıkış ücretleri konusunda da bilgi aktaracağı, çöpler konusunda ise yine önemli açıklama ve uyarılarda bulunacağı öğrenildi. *Haber: Şerif Erel

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA
ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA

Hatay’ın Antakya ilçesinde, Motivasyon otobüsü, Bozhöyük İlk ve Ortaokulu’nda Türk ve Suriyeli öğrencileri koltuklarında ağırladı.

LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI
LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI

Simav Eynal Kaplıcaları Restoranında 28 yıl aralıksız aşçılık yaparak emekliye ayrılan Ünal Baybuk, yakın çevresinin ısrarları ile

ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU
ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Simav Özel Şeref Koleji Deneme Sınavında Türkiye Birinciliği elde etti. Başarıya imza atan öğrencisi Ahmet Bera Kırmacıyı ise başarı