ŞAMPİYON HASTANE SPOR

Ana Sayfa » Simav Haberleri » ŞAMPİYON HASTANE SPOR
Paylaş
Tarih : 16 Temmuz 2019 - 13:05

Simav Belediyesinin 26 Haziran’da başlattığı ve çekişmeli maçların oynandığı 15 Temmuz şehitleri anısına ve 35 yaş üstü olgunlar futbol turnuvasında şampiyon Hastane spor oldu.
Çok çekişmeli geçen final maçında Simav Emniyet Müdürlüğü spor’u penaltılarla eleyen Hastane spor kupayı kazandı.
Çok çekişmeli geçen mücadele karşılıklı ataklar ile hızlı başladı.
Maçın 6. Dakikasında gelişen Hastane atağında Murat Tokdemir düzgün bir vuruşla topu ağlara yolladı ve Hastane spor 1-0 öne geçti.
Yediği golden sonra ataklarını sıklaştıran Emniyet spor 9. dakikada Mahir Yılmaz ile beraberlik golünü attı.
Maçın 27. Dakikasında yapılan faule sert şekilde itiraz eden deneyimli Sporcu Mustafa Madan, Orta Hakem İsmail Öztürk tarafından direk kırmızı kartla oyundan atıldı.
Maçın ilk yarısında başka gol olmayınca takımlar soyunma odasına 1-1 beraberlik ile gitti.
İkinci yarıya 10 kişi kalmasına rağmen rakibine oyunu teslim etmeyen Hastane spor maçın 38. Dakikasında aradığı golü golcüsü Tayfun Öztürk ile buldu 2-1.
Maçın 51. Dakikasında Emniyet spor Volkan Mutlu ile ikinci kez beraberliği yakaladı. Maçın normal süresinde başka gol olmayınca penaltılara geçildi.
Penaltılar giden maçta Hastane spor futbol takımı kullandığı tüm penaltıları gole geçirirken rakibi Emniyet spor 4 penaltının sadece ikisini attı ve kupayı hastane spor’a teslim etti.
Şampiyon Hastane spora kupası 15 Temmuz şehitleri anma töreninde Simav Belediye Başkanı Avukat Adil Biçer tarafından takdime edildi.
İkinci olan Simav Emniyet spor’a ikincilik kupasını Simav Belediye Başkanı Avukat Adil Biçer takdim etti.
Üçüncülüğü kazanan Sihmed spora ise ödülü takım oyuncusu olan Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim tarafından takdim edildi.
Turnuvanın en centilmen takımı ise 15.yıl takımı oldu. Takım Kaptanı Orman İşletme Müdürü Osman Aksoy takımı adına ödülünü Simav Belediye Başkanı Avukat Adil Biçer’in elinden aldı. *Haber: Zekeriya Türkel

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

SİMAV’DA ‘YEŞİL REÇETE‘ OPERASYONU: 3 GÖZALTI
SİMAV’DA ‘YEŞİL REÇETE‘ OPERASYONU: 3 GÖZALTI

Sahte reçete, başkasına ait reçete gibi usulsüz gereçlerle Simav’da ki bazı eczanelerden yeşil reçeteli ilaçları usulsüz temin edenlere

SİMAV’A E-SINAV MERKEZİ AÇILIŞI SÜRÜCÜ ADAYLARINI ARTIRDI
SİMAV’A E-SINAV MERKEZİ AÇILIŞI SÜRÜCÜ ADAYLARINI ARTIRDI

Simav Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu hizmet binasında 2020’nin sonunda ilk kez hizmete giren e-Sınav Merkezi, Simav’da

GÖNÜLLÜ İTFAİYECİ EĞİTİMLERİ YAYGINLAŞACAK
GÖNÜLLÜ İTFAİYECİ EĞİTİMLERİ YAYGINLAŞACAK

Simav Belediye Başkanı Adil Biçer, son gerçekleştirdiği Kasım dönemi ilk meclis toplantısı sonunda Belediye olarak yapılan hizmet ve projelerle