SAVCILAR SPOR, ÖZEL İDAREYİ YIKTI GEÇTİ 3-1

Ana Sayfa » Simav Haberleri » SAVCILAR SPOR, ÖZEL İDAREYİ YIKTI GEÇTİ 3-1
Paylaş
Tarih : 06 Aralık 2017 - 13:05

Savcılar spor, Kütahya Süper Amatör liginin güçlü takımlarından Kütahya Özel İdarespor’u 3-1 gibi bir net skorla eli boş gönderdi.
Akbaldır Sahası’nda oynanan maça Savcılar spor: Yusuf, Ali, Rahman, Celil, Emre, Samet, Ali Ayvaz, Kemal, Recep, Fuat, Cihan, Kütahya Özel İdare Spor da: Fatih, Ahmet, Enes, Sefa, Akif, Talha, Yunus, Ercan, Furkan ilk 11’leriyle başladı.
Maça iki takımda karşılıklı atakları ile başladı.
6. Dakikada ilk tehlikeli atağı Savcılar spor yaptı. Bu dakikada ceza sahasına giren Recep sert vurdu meşin yuvarlak direğin dibinden dışarı çıktı.
38. Dakika gelişen konuk takım Kütahya Özel İdare Spor atağında meşin yuvarlak ağlarla buluştu.
Yediklerin golden sonra konuk takım kalesi üzerinde baskıyı artıran Savcılar spor ileri uç oyuncuları Fuat, Recep ve Cihan ile beraberlik golü için bastırırken konuk takımda kontura ataklar ile sonuca gitmeye çalıştı.
42. Dakika da gelişen Savcılar spor atağında Cihan takımı adına beraberlik golünü attı.
İlk yarı başka gol olmayınca takımlar 1-1 beraberlik ile soyunma odalarına gittiler
İkinci yarıya Savcılar spor mutlak galibiyet parolası ile çıktı. Bu amaçla ikinci yarıya fırtına gibi bir başlayan Savcılar spor rakibi üstünde kontrolü ele aldı.
72. Dakika da Recep Savcılar spor adına galibiyeti getiren golü attı.
İkinci golden sonrada ataklarına devam eden Savcılar spor 81 dakikada Recep ile 3. Gole kavuştu 3-1.
Maçın 90 dakikası Savcılar Spor’un 3-1 galibiyeti ile tamamlandı.Maçtan sonra gazetemize açıklamalarda bulunan (José Mourinho) lakaplı deneyimli çalıştırıcı Ramis Yıldız, “Son dönemde güzel bir çıkış yakaladık ve bu maçta da bu çıkışımızı sürdürdük. Oyuncularımı canı gönülden tebrik ediyo-rum. Sahada verdiğim görevleri harfiyen yerine getirdiler ve hak ettikleri sonuca ulaştık. Rakibimiz iyi bir takım ama sahamızda biz daha iyiyiz. Bu galibiyeti bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarımıza ve Yöneticilerimize armağan ediyoruz” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BELEDİYE OTOBÜSLERİNDEN HER KESİME HİZMET
BELEDİYE OTOBÜSLERİNDEN HER KESİME HİZMET

Simav’ın mahallelerine ve Eynal Kaplıcalarına şehir içi yolcu taşımacılığı hizmeti veren Simav Belediyesi, ilkokuldan üniversite

EYNAL’IN EN ÇAĞDAŞ APARTLARI OLACAK
EYNAL’IN EN ÇAĞDAŞ APARTLARI OLACAK

Simav Belediye Başkanı Adil Biçer, mevcut imkanların her alanda en iyi şekilde halk ve belediye yararına kullanımından yana olduğunu belirterek

CUMHURİYET SAVCISI KARAKAYA, GÖREVE BAŞLADI
CUMHURİYET SAVCISI KARAKAYA, GÖREVE BAŞLADI

Simav’a atanan Cumhuriyet Savcısı Bilal Karakaya, görevine başladı. Dönem Adli Yargı Hâkim ve Cumhuriyet Savcıları kurası ile Simav’a