SERACILAR’DA GÖREV DAĞILIMI

Ana Sayfa » Simav Haberleri » SERACILAR’DA GÖREV DAĞILIMI
Paylaş
Tarih : 10 Temmuz 2017 - 13:00

Türkiye’de hormonsuz, tarla tadında yılın 12 ayında üretilmesiyle ünlenen ‘Eynal’ markalı doma

 

teslerin üreticilerinin yer aldığı 123 üyeli 4 Eylül Tarımsal Kalkınma Kooperatifinde yönetim ve denetleme kurullarında görev dağılımı gerçekleştirildi.
***
Geçtiğimiz hafta kooperatifin ürün toplama ve sevk merkezinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevlilerinin gözleminde yapılan genel kurulda kooperatifin geçen döneme ilişkin hesap raporları görüşülmüş, yapılan seçimlerde ise yönetim ve denetleme kurullarının 3’er kişilik yöneticileri belirlenmişti.
Genel kurul sonuçlarının kesinleşmesi ve onaylanmasının ardından kendi içinde toplanan her iki kurulun başkan ve yardımcılıklarla üyelikleri belirledi.
Buna göre Simav 4 Eylül Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin yönetim kurulu başkanı üyelerden en fazla oy desteği alan genç seracı Hakan Öztürk, yardımcısı ise Fatih Öğüt olurken yönetim kurulu üyesi ise Ali Key oldu.
Kooperatifin denetleme kurulu üyeliklerine en fazla oy alarak seçilen 3 isimden Mehmet Keleş Denetleme kurulu başkanı, en fazla oy alan ikinci isim Yüksel Olgun başkan yardımcısı olurken seracı Mehmet Ökdem de denetleme kurulu üyesi oldu.
Yapılan olağan genel kurulda göreve seçilen isimler bir yıl süre ile görev yapacaklar. *Haber: Şerif Erel

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MİLLİ ATLETTEN ŞİRİKÇİ’YE ZİYARET
MİLLİ ATLETTEN ŞİRİKÇİ’YE ZİYARET

22 Ağustos 2021 tarihinde Trabzon Köprübaşı’nda düzenlenen Türkiye Dağ Koşuları Şampiyonası Milli Takım Seçmelerinde Türkiye

PEMA KOLEJİ SİMAV’DAKİ TURNUVANIN ŞAMPİYONU OLDU
PEMA KOLEJİ SİMAV’DAKİ TURNUVANIN ŞAMPİYONU OLDU

Türkiye Voleybol Federasyonu İkinci Lig’de mücadele eden Şeref Koleji Voleybol Kulübünün düzenlediği Voleybol Turnuvası tamamlandı. Edinilen

ZABITADAN ŞOFÖRLERE UYARI
ZABITADAN ŞOFÖRLERE UYARI

Simav Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Parlak, şehrin günlük temizliğinin en önemli unsurunun çöplerin araçlarla şehir dışındaki çöp