ŞEREF KOLEJİNİN KONUKLARI “PAZARLAR PROTOKOLÜ”

Ana Sayfa » Simav Haberleri » ŞEREF KOLEJİNİN KONUKLARI “PAZARLAR PROTOKOLÜ”
Paylaş
Tarih : 27 Eylül 2021 - 13:57

Simav’ın eğitim dünyasında her geçen yıl yıldızı parlayan Özel Şeref Koleji, başarıları kadar okulda uygulanan eğitim ve öğretim sistemiyle de Pazarlar ilçesinin dikkatini çekti.

Bu çerçevede önceki gün komşu ilçe Pazarlar’ın Kaymakamı Mehmet Soylu, Pazarlar Belediye Başkanı Bilal Demirci, Pazarlar İlçe Milli Eğitim Müdürü hemşerimiz Yaşar Kağan Ulu, Pazarlar İlkokulu Müdürü Mehmet Yüksel, Pazarlar İHL ve İHO Müdürü Hüseyin Köse ve öğretmenleri Özel Şeref Kolejine ziyarette bulundular.

Komşu ilçe protokolünün yaptığı ziyaretle ilgili olarak gazetemize bilgi veren Şeref Koleji Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Kazcıoğlu ise; “Okulumuzu ziyaret ederek bizleri onurlandırdılar. Dersliklerimizi ve atölyelerimizi gezip öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarı ve sağlıkla geçecek eğitim öğretim yılı temennisinde bulundular. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz” dedi. (Kemal Yalçın)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KAYMAKAM ARSLANKÖYLÜ; “MUHTARLARIMIZI HER ZAMAN YANIMIZDA GÖRMEK İSTERİZ”
KAYMAKAM ARSLANKÖYLÜ; “MUHTARLARIMIZI HER ZAMAN YANIMIZDA GÖRMEK İSTERİZ”

2015 yılından bu yana 7.si kutlanan Muhtarlar Günü, Simav Kaymakamlığınca muhtarlar onuruna verilen öğle yemeği ile taçlandırıldı. 19

JEOTERMAL İHBARNAMELERİ SMS İLE GELECEK
JEOTERMAL İHBARNAMELERİ SMS İLE GELECEK

Simav Belediyesi tarafından aylık ısınma ve sıcak su kullanımına ilişkin abonelere gönderilen fatura ödeme ihbarnamelerinin önümüzdeki

SİMAV’IN YÖRESEL ÜRÜNLERİ YÖREX’DE TANITILIYOR
SİMAV’IN YÖRESEL ÜRÜNLERİ YÖREX’DE TANITILIYOR

Türkiye’nin yöresel ürünlerinin tanıtıldığı Yörex Yöresel Ürünler Fuarı ANFAŞ Antalya Fuar Merkezi’nde açıldı. Antalya