SİMAV ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ GÜREŞİN KÜTAHYA ŞAMPİYONU

Ana Sayfa » Simav Haberleri » SİMAV ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ GÜREŞİN KÜTAHYA ŞAMPİYONU
Paylaş
Tarih : 28 Ekim 2019 - 12:11

Kütahya’da, İmam Hatip Liseleri arasında 30 Ağustos Spor Salonunda düzenlenen güreş turnuvası yaklaşık 100 öğrencinin katılımıyla gerçekleşti.

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından İmam Hatip Liseleri arasında bu yıl ilk defa düzenlenen güreş turnuvası Kütahya’da yapıldı. Turnuvaya Simav Anadolu İmam Hatip Lisesi güreş takımı başta olmak üzere Gediz ve il merkezindeki İmam Hatip Liselerinden yaklaşık 100 güreşçi öğrenci katıldı.
Grekoromen stilde yapılan müsabakalara 20 sporcuyla katılan Simav Anadolu İmam Hatip Lisesi, toplam 10 ayrı sıklette 7 birincilik, 6 ikincilik ve 7 de üçüncülük elde ederek takım halinde turnuvanın şampiyonu oldu.
Türkiye genelinde ilk kez yapılan İmam Hatip Liseleri Grekoromen Güreş Turnuvasında Kütahya Şampiyonu olan Simav Anadolu İmam Hatip Lisesinin güreşçileri gelecek Aralık ayında Afyonkarahisar’da yapılacak olan bölge şampiyonasına katılacaklar.
İşte Simav Anadolu İHL’nin altın madalyalı güreşçileri;
Altın madalyalılar: Ömer Karaduman, Harun Çetin-kaya, İsmail Demirel, Yusuf Ginesar, Hasan Bektaş, Yavuz Selim Ayaz ve Veysel İşler.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

SİMAV’DA ‘YEŞİL REÇETE‘ OPERASYONU: 3 GÖZALTI
SİMAV’DA ‘YEŞİL REÇETE‘ OPERASYONU: 3 GÖZALTI

Sahte reçete, başkasına ait reçete gibi usulsüz gereçlerle Simav’da ki bazı eczanelerden yeşil reçeteli ilaçları usulsüz temin edenlere

SİMAV’A E-SINAV MERKEZİ AÇILIŞI SÜRÜCÜ ADAYLARINI ARTIRDI
SİMAV’A E-SINAV MERKEZİ AÇILIŞI SÜRÜCÜ ADAYLARINI ARTIRDI

Simav Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu hizmet binasında 2020’nin sonunda ilk kez hizmete giren e-Sınav Merkezi, Simav’da

GÖNÜLLÜ İTFAİYECİ EĞİTİMLERİ YAYGINLAŞACAK
GÖNÜLLÜ İTFAİYECİ EĞİTİMLERİ YAYGINLAŞACAK

Simav Belediye Başkanı Adil Biçer, son gerçekleştirdiği Kasım dönemi ilk meclis toplantısı sonunda Belediye olarak yapılan hizmet ve projelerle