SİMAV BELEDİYESİNİN GÜLEN YÜZÜ KÜÇÜKER; HAYATINI KAYBETTİ

Ana Sayfa » Simav Haberleri » SİMAV BELEDİYESİNİN GÜLEN YÜZÜ KÜÇÜKER; HAYATINI KAYBETTİ
Paylaş
Tarih : 24 Eylül 2018 - 12:49

Sadece Simav Belediyesinde değil, Simav’ın belde belediyeleri için önemli bir görev adamı olarak gösterilen Simav Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Süleyman Küçüker’in ani vefatı büyük üzüntüye yol açtı.

Simav Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Süleyman Küçüker, geçtiğimiz Cumartesi günü öğle saatlerinde yaşadığı kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Evli ve 2 çocuk babası Süleyman Küçüker (54) göğüs bölgesindeki sancılara bağlı olarak Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi acil servisine gittiği, burada yapılan tetkiklere bağlı olarak Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilirken yaşadığı kalp krizi ile hayatını kaybettiği bildirildi.
Olayın duyulmasıyla birlikte başta Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, belediye birim müdürleriyle şeflerin ve Küçüker Ailesinin akın ettiği hastanede tüm müdahalelere rağmen Küçüker’in hayata döndürülememesi sadece orada bulananları değil tüm Simav’da ve belde belediyelerinde büyük üzüntüye yol açtı.
Simav Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü olarak başarılı bir şekilde hizmet verirken kalp krizine bağlı olarak hayatını kaybeden Küçüker ile ilgili olarak gazetemize konuşan Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, “Mütevazı olduğu kadar efendi kişiliği, görevine bağlılığı, belediyenin ve halkın menfaatlerini ön planda tutuşuyla herkese örnek olan, 32 yıldır belediyemiz hesap işlerine bağlı çeşitli birimlerin ardından Mali Hizmetler Müdürü olarak başarıyla görev yapan merhum Küçüker bizleri vefatıyla derinden üzdü. Kendisine Allah’tan rahmet, geride kalan ailesine, çalışma arkadaşlarına, yakın dostlarına ve belediyemizin tüm birimlerine başsağlığı diliyorum” dedi.
Merhum Küçüker için ilk cenaze töreni Tabakhane Mahallesi 30 Ağustos Caddesindeki evinin önünde geçtiğimiz Pazar günü yapıldı. Küçüker Ailesinin önde gelenleri taziyeleri kabul ederken, Belediye Başkanı Özkan, eski belediye başkanlarından Metin Karakuyu, AK Parti İlçe Başkanı Av. Adil Biçer, İYİ Parti İlçe Başkanı Av. Ahmet Tarık Küçüker, Simav Belediyesinde geçmişten günümüze hizmet etmiş, hizmet etmeye devam eden personeller,
Simav’ın esnaf ve meslek odalarının yöneticileriyle birçok resmi daire müdürleri, belde belediye başkanları, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve kalabalık bir halk topluluğunun taziyelerini sunmalarının ardından Küçüker için helallikler verildi dualar yapıldı.
Cenaze arabasıyla değil de tabutu omuzlar üzerinde Halilağa Camisine taşınan ve öğle namazı sonrası Simav Müftüsü Muhammed Aydın’ın bizzat kıldırdığı, çok kalabalık bir halk topluluğunun katıldığı cenaze namazının ardından cenaze aracıyla Yeni Mahalle Kabristanına getirilen merhum Küçüker’in cenazesi burada yine kalabalık bir halk topluluğunun katılımıyla dualar eşliğinde defnedildi.
Cenaze törenine katılan isimlerden birisi olan Çitgöl Belediye Başkanı Yüksel Ünal da gazetemize konuşan isimlerden oldu. Başkan Ünal, merhum Küçüker’in belde belediyeleri için de önemli ve değerli bir isim olduğuna dikkat çekerken, “Zaman zaman belde belediyelerinin mali işlerinde mevzuat açısından sıkıntı yaşandığında merhum Küçüker’e başvurur, deneyiminden, bilgi dağarcığından ve mevzuatlarla ilgili görüşlerinden yararlanırdık. Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin” dedi.
Naşa Belediye Başkanı Kadir Bütüner de Küçüker için, “Allah rahmet eylesin. Çalıştığı kurumun saygınlığını üzerinde taşıyan başarılı bir görev adamıydı” ifadesinde bulundu.
Simav’ın Sesi Gazetesi sahip ve çalışanları olarak bizler de Süleyman Küçüker’e Allah’tan rahmet, Küçüker Ailesine ve Simav Belediyesi yönetici ve tüm çalışanlarına başsağlığı dileriz. *Haber: K. Yalçın

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

HİKMEM’DE LİSE DİPLOMASI FARK DERSLERİ İÇİN TELAFİ EĞİTİMİ BAŞLADI
HİKMEM’DE LİSE DİPLOMASI FARK DERSLERİ İÇİN TELAFİ EĞİTİMİ BAŞLADI

Milli Eğitim Bakanlığınca 09.12.2016 tarihinden itibaren Mesleki Eğitim Merkezleri örgün ve zorunlu eğitim kapsamına alınmasıyla Mesleki

ŞEREF KOLEJİNİN KONUKLARI “PAZARLAR PROTOKOLÜ”
ŞEREF KOLEJİNİN KONUKLARI “PAZARLAR PROTOKOLÜ”

Simav’ın eğitim dünyasında her geçen yıl yıldızı parlayan Özel Şeref Koleji, başarıları kadar okulda uygulanan eğitim ve öğretim

RİSKLİ ÇALIŞMA ENERJİ KESİLMEDEN YAPILDI
RİSKLİ ÇALIŞMA ENERJİ KESİLMEDEN YAPILDI

Demirci- Simav ve Simav-Gediz elektrik enerji hatları uzman ekipler tarafından enerji kesilmeden başarıyla yapıldı. Konu hakkında açıklamada