SİMAV’IN EN BÜYÜK AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

Ana Sayfa » Simav Haberleri » SİMAV’IN EN BÜYÜK AİLESİ İFTARDA BULUŞTU
Paylaş
Tarih : 08 Haziran 2017 - 12:25

Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, Belediye çalışanlarını eş ve çocuklarıyla birlikte iftar yemeğinde bir araya getirdi.
Belediyenin Yazı İşleri, Mali Hizmetler, İnsan kaynakları, İtfaiye, Kültür, Zabıta, Eynal Kaplıları ve Otobüs İşletmesinde çalışan personellerin katıldığı iftar programı Eynal Kaplıcalarındaki Firuze çok amaçlı salonunda düzenlendi.Simav’ın en büyük ailesi olarak kabul edilen Simav belediyesinin iftar yemeğinde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Süleyman Özkan, “Geleneksel olarak yaptığımız iftar yemeğine hepiniz hoş geldiniz safa geldiniz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Değerli personelim; malum 3 yıl geçti. İyi günleri-miz, kötü günlerimiz oldu. Sizlere karşı varsa bir hatam, bir kusurum affedin diyorum.
Hiçbir zaman size karşı art niyet ve duygularım olmaz, olamaz. Olmuş ise de bu işin gereği olarak yaşanmıştır. Haklarınızı helal edin. Önümüzde daha 2 yıl var. İnşallah bu 2 yıl içerisinde de yapabileceğimiz ne varsa onları da yapmaya çalışacağız. Haklarınız var, emekleriniz var, başarılarınız var. Ben bu özverili çalışmanızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreçlerde de Allah kazasız, belasız, eşinizle, çoluğunuzla çocuğunuzla bir yaşam sürdürmeyi hepimize nasip etsin. Birazdan belediyemizde 25 yılını dolduran kıymetli personelimize bir plaket takdim edeceğiz. Ben Belediye’de 33 yol çalıştım ama bana bir plaket veren olmadı. Ama sağ olsun başkan yardımcılarımız bu işi düşünmüşler. 25 yılını dolduran arkadaşlarımız bu plaketleri hak ettiler“dedi.
Başkan Süleyman Özkan’ın konuşmasından sonra Belediye’de 25 yılını dolduran Ömür uzun, Süleyman Küçüker, Mehmet Akçay, Adnan Çetinkaya, Mehmet Taş, Mustafa İşleyen, Bayram Yılmaz, Selahattin Demirel, Mesut Karaman, Mehmet Kahraman, Mehmet Aktürk, Şerif Kahraman, Muharrem Türkmen, Cemil Baybuk, Mustafa Sarı ve Ünal Baybuk’a Simav Belediye Süleyman Özkan, Başkan Yardımcıları Mustafa Yılmaz Girgin, Birol Sarmış ve bazı meclis üyeleri tarafından plaket takdim edildi.
Eynal Kaplıcaları Firuze salonunda düzenlenen iftar yemeğine, Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, Belediye Meclis Üyeleri, belediye personeli eş ve çocukları katıldı. *Haber: Şerif Erel

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA
ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA

Hatay’ın Antakya ilçesinde, Motivasyon otobüsü, Bozhöyük İlk ve Ortaokulu’nda Türk ve Suriyeli öğrencileri koltuklarında ağırladı.

LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI
LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI

Simav Eynal Kaplıcaları Restoranında 28 yıl aralıksız aşçılık yaparak emekliye ayrılan Ünal Baybuk, yakın çevresinin ısrarları ile

ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU
ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Simav Özel Şeref Koleji Deneme Sınavında Türkiye Birinciliği elde etti. Başarıya imza atan öğrencisi Ahmet Bera Kırmacıyı ise başarı