SİMAV’IN SEVİLEN DOKTORUNA ‘DOKTOR DAMAT’

Ana Sayfa » Simav Haberleri » SİMAV’IN SEVİLEN DOKTORUNA ‘DOKTOR DAMAT’
Paylaş
Tarih : 18 Ağustos 2021 - 13:51

Simav’ın İlçe Sağlık eski Müdürü, günümüz Aile Sağlığı Hekimlerinden Dr. İlhan Şahin, mimarlık mesleğinin genç temsilcisi kızı Arzu Ece’yi meslektaşı Naşa Aile Sağlığı Hekimi Dr. Hüseyin Çetinkaya ile evlendirdi.

Simav’ın sağlık dünyasında halk tarafından sevilen doktorlardan birisi olması yanı sıra ilçenin yaşatılan kültür varlığı olarak kabul edilen yarencilik geleneğinin temsilcisi Simav Ahde Vefa Yareninde Büyük Yarenbaşı Vekili olarak görev yapan Dr. İlhan Şahin ve sanayi sitesinin en eski esnaflarından Arif Çetinkaya’yı evlatlarının en mutlu gününde akrabaları, yakınları, meslektaşları, dostları ve Simav protokolünün önemli üyeleri yalnız bırakmadı.

Hisarardı Mahallesinin iki ayrı sokağında yöresel geleneklere uygun gerçekleşen Gelin Çıkarma ve Gelin Alma törenlerine çok sayıda vatandaş katılırken mutlu çiftlerin düğünleri de Cevizli Bahçe Kır Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

Simav’ın Sesi Gazetesi olarak genç çiftlere ömür boyu sağlık ve mutluluklar temenni ederken, Şahin ve Çetinkaya Ailelerine de düğünlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz. (Şerif Erel)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA
ARMAĞAN MOTİVASYON TURUNDA

Hatay’ın Antakya ilçesinde, Motivasyon otobüsü, Bozhöyük İlk ve Ortaokulu’nda Türk ve Suriyeli öğrencileri koltuklarında ağırladı.

LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI
LEZZETİN USTASI AŞÇILIĞA BAŞLADI

Simav Eynal Kaplıcaları Restoranında 28 yıl aralıksız aşçılık yaparak emekliye ayrılan Ünal Baybuk, yakın çevresinin ısrarları ile

ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU
ŞEREF KOLEJİ’NİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Simav Özel Şeref Koleji Deneme Sınavında Türkiye Birinciliği elde etti. Başarıya imza atan öğrencisi Ahmet Bera Kırmacıyı ise başarı