TALİHSİZ OTOPARKÇI TOPRAĞA VERİLDİ

Ana Sayfa » Simav Haberleri » TALİHSİZ OTOPARKÇI TOPRAĞA VERİLDİ
Paylaş
Tarih : 21 Haziran 2018 - 12:41

Simav Belediyesi bünyesinde bulunan Sim-Jet A.Ş.’ye bağlı şehir içi otopark işletmesinde görevli Halil Bircan’ın cenazesi dün öğle namazının ardından yaklaşık 1000 kişinin katıldığı cenaze töreninin ardından dualar eşliğinde gözyaşlarıyla toprağa verildi.
Önceki gün; Simav Belediyesi’nde otopark hizmetlerinde görevli Halil Bircan (43), Muradınlar Mahallesinde bulunan evinin önünde traktörüne römork yükledikten sonra yük almaya gitmek için traktöre bindiği esnada traktörün önünün kalkmasıyla devrilen aracının altında kalarak ağır yaralanmış ve kaldırıldığı Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen hayata gözlerini yummuştu.
Merhum otoparkçı Bircan için dün öğle namazının ardından düzenlenen Muradınlar Mahallesindeki cenaze törenine Belediye Başkanı Süleyman Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Av.Adil Biçer, MHP İlçe Başkanı Zekeriya Sabancı, belediye eski başkanı Kasım Karahan, belediye birim müdürleriyle birim şefleri, belediyenin bazı meclis üyeleri, otopark hizmetlerinde çalışan personeller, AK Parti ilçe yöneticileri, merhum Bircan’ın ailesi ve yakınlarıyla vatandaşlar katıldı.
Öğle namazının ardından Muradınlar Mahallesinde merhum Bircan’ın evinin önünde dualar okunup helallik verildikten sonra cenaze omuzlar üzerinde Muradınlar kabristanındaki musallaya getirildi. Burada kılınan cenaze namazının ardından merhum Halil Bircan dualar eşliğinde toprağa verildi.
Gazetemize Halil Bircan’ın vefatıyla ilgili olarak açıklamada bulunan Belediye Başkanı Süleyman Özkan derin bir üzüntü içinde olduğunu bildirdi. Başkan Özkan, “Emekliliğine az bir süre kala elim bir kaza sonucunda kaybettiğimiz 3 çocuk babası personelimize Allah’tan rahmet, çocuklarına, tüm Bircan Ailesine ve Muradınlar Mahallemizin değerli insanlarına, Bircan’ın çalışma arkadaşlarına ve belediyemiz çalışanlarına başsağlığı diliyorum” dedi.
Simav’ın Sesi Gazetesi çalışanları olarak bizlerde merhum otoparkçı Halil Bircan’a Allah’tan rahmet, Bircan Ailesine, Muradınlar halkına ve Bircan’ın tüm çalışma arkadaşlarına başsağlığı diliyoruz.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

GAZİLER GÜNÜ YARIN KUTLANACAK

Simav Kaymakamlığı organizasyonunda Gaziler Günü 19 Eylül Pazar günü Hükümet Konağı tören alanında kutlanacağı bildirildi. Pazar günü

SİMAV’IN DİN GÖREVLİLERİ AYLIK TOPLANTISI YAPILDI

Pandemi nedeniyle online olarak yapılıp uzun zamandır yüz yüze gerçekleştirilemeyen Simav İlçe Müftülüğü din görevlileri aylık mutat

SİMAV’IN ÜNİVERSİTELİLERİ SİMAV’I SEÇMİYOR

Simav’daki yaklaşık 7 liseden mezun olanların, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün açtığı üniversiteye hazırlık kurslarına katılanların