YAĞCI, “SEFER BİZDEN ZAFER ALLAH’TANDIR “

Ana Sayfa » Simav Haberleri » YAĞCI, “SEFER BİZDEN ZAFER ALLAH’TANDIR “
Paylaş
Tarih : 13 Kasım 2018 - 12:26

Ak Parti eski İlçe Başkanlarından Mehmet Yağcı, Belediye seçimlerinde aday olabilmek için gerekli olan partisine aday adaylığı başvurusunu yaptı.
Aday Adaylığı başvurusunu yaptıktan sonra gazetemize açıklamada bulunan Yağcı şunları söyledi;
“Bugün Simav’ımız için Adalet ve Kalkınma Partimizden Belediye Başkanlığı Aday Adaylığına başvurumuzu yaptık. Sn. Cumhurbaşkanımızın tabiri ile “Merkezinde insan” olan, Şeyh Edebali’nin tabiri ile “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturu ile siz değerli kardeşlerimizin huzurunda kutlu yürüyüş için ilk adımı atmış bulunuyoruz. Tabi burada bizim en önemsediğimiz unsur “Ben” değil “Biz” merkezli bir yönetim anlayışı. Bu anlayış gelişen Türkiye’de değişen yönetim anlayışının en önemli unsuru. Bütün bu gelişmelere Simav olarak bizlerde ayak uydurmak durumundayız.Saygıdeğer Simav halkının dinamizmine ve fikirlerine ihtiyacımız var. Biz birlikte Simav olmalıyız.
En uzun süre Adalet ve Kalkınma Partisi Simav İlçe Başkanlığı görevini yaptığımız dönemde eğitim, sağlık ve ulaşım alanlarında Simav’ımızın 40 yıldır çözülemeyen kronik sorunlarına çözüm üretme ve birçok yatırıma vesile olmanın onurunu yaşadık.
Siyasetteki 25 Yıllık bilgi, beceri ve birikimimizi partimiz adına Simav Belediye Başkanı olarak, Simav halkına yansıtma amacındayız.
Değerli aday adayı kardeşlerimizle birlikte Simav’ımıza hizmet etmek üzere yola çıktık. Mevlana’nın da dediği gibi, “Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu”. Nihayetinde her şey Yüce Rabbimizin takdir ve nasibindedir. Hani şair diyor ya “Ben gelmedim kavga için, benim işim sevgi için, dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim.”
Tüm Simav halkımızın gönlüne, görüşlerine talibiz”. *Haber: K. Yalçın

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

SİMAV’DA ‘YEŞİL REÇETE‘ OPERASYONU: 3 GÖZALTI
SİMAV’DA ‘YEŞİL REÇETE‘ OPERASYONU: 3 GÖZALTI

Sahte reçete, başkasına ait reçete gibi usulsüz gereçlerle Simav’da ki bazı eczanelerden yeşil reçeteli ilaçları usulsüz temin edenlere

SİMAV’A E-SINAV MERKEZİ AÇILIŞI SÜRÜCÜ ADAYLARINI ARTIRDI
SİMAV’A E-SINAV MERKEZİ AÇILIŞI SÜRÜCÜ ADAYLARINI ARTIRDI

Simav Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu hizmet binasında 2020’nin sonunda ilk kez hizmete giren e-Sınav Merkezi, Simav’da

GÖNÜLLÜ İTFAİYECİ EĞİTİMLERİ YAYGINLAŞACAK
GÖNÜLLÜ İTFAİYECİ EĞİTİMLERİ YAYGINLAŞACAK

Simav Belediye Başkanı Adil Biçer, son gerçekleştirdiği Kasım dönemi ilk meclis toplantısı sonunda Belediye olarak yapılan hizmet ve projelerle