YAZ SPOR OKULLARI TÖRENLE SONA ERDİ

Ana Sayfa » Simav Haberleri » YAZ SPOR OKULLARI TÖRENLE SONA ERDİ
Paylaş
Tarih : 17 Eylül 2018 - 11:47

Simav Belediyesi, Halk Eğitimi Merkezi ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ortaklığında açılan Yaz Spor okulları törenle sona erdi.

Akbaldır Kapalı Spor Salonunda düzenlenen kapanış törenine Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Halil Aktay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Sapmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Birol Sarmış, yaz spor okuluna katılan eğitimciler ve öğrenciler katıldı.Kapanış tören, Simav belediyesi tarafından hazırlanan ikramlara öğrencilerin akın etmesi ile başladı.
Daha sonra salona gelen Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan masaları tek tek dolaşarak öğrencilere hoş geldiniz diyerek 2018-2019 eğitim ve öğretim dönemi için başarılar diledi.
Tören daha sonra Simav Belediyesinin hazırladığı yaz spor okuluna katılan eğitimcilere teşekkür belgesi takdimi ile devam etti.
Belge Dağıtım töreninden sonra konuşan Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, “Sokaktan, ekrandan kurtarmak adına, sizin spor yapmanızı sağlamak, zinde olmasını sağlamak adına böyle bir çalışma yaptık. Annelerinize, babalarınıza, velilerinize ve değerli öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu programa 30 bin lira dolayında kaynak harcadık. Geleceğimizin ümidi olan sizler için bunun hiçbir önemi yok. Eksiklerimiz, kusurlarımızı olmuş olabilir, seneye yine sizlerle birlikte olmayı arzu ediyorum” dedi.
Başkan Özkan’dan sonra konuşan başarılı sporcu Sıla Ata ise “Bende *buralarda çalışıyordum. Bendeki yeteneği fark eden öğretmenlerimizin desteği ile çalıştım ve Türkiye derecesi elde ettim. Beni destekleyen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Kapanış töreni günün anısına hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi. *Haber: Şerif Erel

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KAYBOLAN PONÇİK ARANIYOR

Esenevler mahallesinde kaybolan Ponçik isimli ev kedisi aranıyor. Esenevler mahallesinde ikamet eden Fikret Önder’a ait olan Ponçik isimli

SANAYİ SİTESİ YAPI KOOPERATİFİNDEN “ANKARA TURU”

Simav’da taşınmasına karar verilen Simav Oto Sanayi Sitesiyle ilgili yeni kurulan Simav Esnaf ve Sanatkârlar Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi

AŞIRI HIZ VE DİKKATSİZLİK FELAKET GETİRİYOR

Son yıllarda karayolu yapımında Türkiye önemli bir evreyi geride bırakıp hava alanlarından duble yollara, köprülere hatta tünel yollara